Menu

Zincir Büyüsü

Zincir büyüleri çok çeşitli amaçlar için yapılabilir. İyi niyetli ya da tamamen şer amaçlı kullanılabilen büyü uygulamalarıdır. Kara büyü uygulamaları arasında zincir büyüsü de yer alır. Çok güçlü bağlama büyüleridir. Aynı zamanda insanların kısmetlerini kapatmak için de kullanılabilir. Ülkemizde zincir büyüleri kilit büyüsü olarak bilinir.

Zincir Büyüsünün Özellikleri

Bu büyünün en önemli özelliği yapılan kişinin direk düşüncelerini etkilemesi ve bu etkinin çok güçlü olmasıdır. Eğer zincir büyüsü bağlama amaçlı yapılıyorsa güçlü etkisiyle uygulanan kişinin kısa sürede bağlanmasına neden olacaktır. Bu büyü kolay anlaşılmadığı için büyü yapıldığının kişi tarafından fark edilmesi mümkün olmamaktadır. Kişinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır zira çok güçlüdür bu nedenle yanlış uygulamalar olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Zincir Büyüsü Nasıl Yapılır?

En çok yaptırılan büyüler arasında kilit büyüleri yer alır. Çok eski tarihlerden günümüze kadar ulaşmış olan bir büyü çeşididir. Hem ak büyü hem de kara büyü olarak uygulanması mümkündür.

Birisini kendine aşık etmek isteyen kişi bu büyüden faydalanabilir. Giden sevgiliyi geri getirmek için de kullanılabilir. Kısmet açmak için yapılabildiği gibi kısmet kapatmak için de uygulanır.

Kişiyi kendine aşık etmek için bu büyü uygulanıyorsa bir asma kilit temin edilir. Kilidin üzerine tılsımlı sözler söylendikten sonra kilit kapatılır. Büyünün daha etkili olması için kilit erimiş balmumu ile kaplanır ya da zincir ile bağlanır.

Kilit büyüsü birisinin kısmetini kapatmak için yapılıyorsa tılsımlı sözler söylenerek kilit kapatılır. Kısmet açmak için yapılıyorsa bu sefer tılsımlı sözler söylenerek kapalı olan kilit açılır.

Zincir Büyüsünü Kimler Yapar?

Zincir büyüleri kişilerin kendi başlarına uygulayabilecekleri büyüler değildir. Bu nedenle zincir büyüsü işini çok iyi bilen medyumlar tarafından yapılmalıdır. Büyü yapılırken söylenen tılsımlı sözler Süryanice söylenir. Bu nedenle hata yapılma riski yüksek büyülerdir.

Kişiler evlerinde olmaması gereken bir kilit bulurlarsa kendilerine kilit büyüsü yapılmış olabilir. Kuran’da yer alan Nas ve Felak surelerini düzenli okumak büyünün güçlü etkilerinden kurtulmaya yardımcı olacaktır. Felak ve Nas sureleri büyülerden korunmak için edilebilecek en güçlü dualardır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra