Menu

Zengin Olma Büyüsü: Para Büyüsü

para büyüsüPara büyüsü adından da anlaşılacağı üzere bir kişinin zengin olması maddi ihtiyaçlarını gidermesi ile oluşan etkili ve sağlam bir kazanç büyüsü olarak adlandırılabilir. Para büyüsü çoğu toplumlarda oldukça yaygındır sünnet ve vaftiz gibi tolumsal durumlarda gelenek haline gelmeye başlamıştır.

Para büyüsü genellikle kervancılık yapılan dönemlerde uygulanmıştır ve günümüzde ise bankacılık ve modern ticaretle birlikte oluşmaya başlamıştır. Aynı zamanda çok zengin olan kişilerin bu büyüyü yaptırmış olduğu söylenmektedir. Para büyüsü hakkında yazılan birçok makale ve anlatım vardır. Tabi ki de bu söylentilerin büyük bir kısmı gerçeküstü anlatımlardır. Para büyüsünün para ile yapılacak olması gibi yanlış bir algı vardır. Para büyüsünün en temel yapılış amacı para kazanmak olsa bile bu büyünün yapımında para kullanılmamaktadır.

Para büyüsünü yaparken ihtiyacımız olan şeyler beyaz peçete ve tuzlu sudur. Bunları kullanmaktaki amaç beyaz peçetenin parayı tuzlu suyun ise ticareti temsil etmesidir. Para büyüsünde yapılacak olan ilk iş beyaz peçeteyi bir gece boyunca tuzlu suda bekletmektir. Beyaz peçete bir gece boyunca tuzlu suda bekletilir. Dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus vardır. Tuzlu su asla açıkta olmamalıdır. Bu durumun oldukça önemli olmasının sebebi mendilin tuzlu suda kalma süresine mayalama aşaması denmesidir. Eğer bu durumda yanlış bir şey yaparsanız para kazanacağınıza para kaybedebilirsiniz. Sabah güneş doğar doğmaz beyaz peçete konulmuş olan tuzlu suyun kapağı açılır ve peçete kaptan çıkarılmadan hemen kaptaki su ile toprağa gömülür.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise suyun toprağa gömüldüğü yerin her zaman gölge olan bir duvar kenarı olması gerekir. Para büyüsünün muazzam bir etkisi bulunmaktadır. Eğer bir kişi para büyüsünü yaptırmış ise çok hızlı bir şekilde zenginleşebilir. Hatta ve hatta bu durum çoğu zaman çevresinde bulunan kişilerin bile dikkatini çekebilmektedir. Bu büyüyü yaptıran kişiler eğer ticaret hayatındaysa hemen kazançlı çıkabilir. Hiçbir şekilde hiçbir işinde zarara uğramazlar.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra