Menu

Yılan Kemiği Büyüsü

Yılan kemiği büyüsü kara büyüler arasında yer alan oldukça tehlikeli olan bir büyü çeşididir. Yılan kemiği büyüsü iki insanı ayırmak için yapılır. Evli insanları, sevgilileri ya da iki yakın arkadaşın arasını bozmak içinde uygulanabilir. Bu büyü oldukça tehlikeli tılsımlarla söylendiği için kesinlikle tek başına yapılmamalıdır. Bu büyüyü yapmaya karar verdiyseniz mutlaka bilen bir medyum ya da hocadan yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Oldukça kuvvetli olan ayrılık büyüsü isminde geçtiği gibi yılanın herhangi bir parçasından yapılır. Büyü için bir muska hazırlanır daha sonra muska kapatılırken, muskanın içine yılanın bir parçası konulur. Bu yılanın, dişleri, derisinden bir parça, pulu olabilir. Konulduktan sonra muska kapatılır ve büyü yapılan kişinin evine veya eşyasının bir parçasına okunur. Oldukça hızlı tesir eden büyü, en geç 1 hafta içinde isteklerinizi karşılar.

İki insanı ayırmak için yapılan büyünün sonucunda kişiler birbirlerine kesinlikle tahammül edemeyecek duruma gelirler. Önce küçük tartışmalar büyük kavgalara, kavgalarda şiddetli geçimsizliğe dönüşür ve ayrılıkla sonuçlanır. Kesin sonuçlar verdiği için geçmişten günümüze insanların ayrılık için en çok kullandıkları büyü çeşidi yılan kemiği büyüsü olarak bilinir. Büyünün tesiri o kadar hızlı etki eder ki büyü yaptırılan insanlar büyü yapıldığını bile anlayamadan ayrılığın eşiğinde bulurlar kendileriniz. Eğer sizde kendinize yılan kemiği büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız ve belirtileri varsa hemen bir medyuma ya da hocaya başvurunuz. Daha sonra hoca veya medyum sizi kontrol ederek büyüyü bozmak isteyecektir. Eğer evinizde muskayı bulduysanız o muskayı hoca veya medyum yardımı alarak yok ederseniz büyü bozulmaya başlayacaktır.

Büyünün bozulması için büyü yapılan kişinin sürekli ibadet etmesi gerekiyordur. Namaz dua ve oruç gibi ibadetlerini yerine getiren kişi tez vakitte büyüden arınabilir. Yılan kemiği büyüsü yaptırdınız ve tekrar bozdurmak istiyorsanız da çok vakit kaybetmeden hemen bir hocaya veya medyuma başvurunuz, büyü yapılan kişiyi tesir altına almadan bozulması gerekmektedir. Diğer büyüler gibi bu büyünün bozulması o kadar da kolay değildir. Bu büyüyü bozmak oldukça zordur. Her medyum veya hoca bu işlemi başaramayabilir. Aman dolandırıcı ve sahtekar insanlara dikkat ediniz. Gideceğiniz medyumu ve hocayı iyi araştırınız.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra