Menu

Yılan Büyüsü Neden Yapılır

Yılan Büyüsü

Yılan büyüsü kara büyüler ailesine ait olan oldukça tehlikeli bir büyüdür. Geçmişten günümüze insanlar çok defa kullanmış ve çoğunlukla olumlu sonuçlar almışlardır. Yılan büyüsü neden yapılır, yılan büyüsü sevdiğiniz insan bir başkasıyla birliktelik yaşıyorsa tez vakitte ayrılmaları için yapılır. Aynı şekilde evli iki çifti ayırmak içinde kullanılır. Aile faktörleri veya 3.kişiler tarafından daha çok uygulama yaptırılır. Yılan büyüsü kuvvetli tılsımlı sözcükler söylenerek yapıldığı için kesinlikle tek başına yapılmamalıdır. Zaten yılan büyüsünün malzemelerini kendiniz temin edemeyebilirsiniz. Bir medyum ya da hoca ile birlikte yılan büyüsü yaptırdığınızda büyünün tesirini göstermesi oldukça hızlı ve sağlam olacaktır.

Yılan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tek başınızda büyüyü yapmak isterseniz bu sizin için tehlikeli olabilir. Herhangi bir negatif oluşumda tek başınıza önlem ve tedbir alamazsınız. Büyü yapılırken mutlaka doğru ve eksiksiz sözcükler söylenmelidir. Yanlış, eksik veya hatalı bir söylemde büyü başka bir boyuta taşınabilir ve bu sizin için hiç istenmeyen durumları ortaya çıkarabilir. Gelmiş geçmiş en korkunç büyüler arasında yer alan yılan büyüsü neden yapılır, yılan büyüsünü aynı zamanda kendinizde soğutmak için birine yapabilirsiniz veya sevdiğiniz bir insanı başkasından soğutmak içinde yapabilirsiniz. Bu illa ilişki boyutunda olmasına gerek yoktur. Anneyseniz, kızınızı görüşmesini istemediği birinden ayırmak içinde uygulattırabilirsiniz. Büyüyü yaptırmadan önce kesinlikle şunu bilin, büyünün hiçbir türünün dinimize kesinlikle yeri yoktur. Büyü en son çareye kalan insanlar tarafından yapılır.

Yılan Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyü yaptırmadan önce her yolu denemiş ve bir sonuç alamamışsanız büyü yaptırmaya karar verebilirsiniz. Yılan büyüsü isminden de anlaşıldığı üzere yılan hayvanının herhangi bir parçasından yapılır. Genellikle büyü bir vekf halinde muskaya hazırlanır ve muska kapatılmadan önce içerisine yılanın dişi, yılanın derisi veya pulundan bir parça konularak büyü işlemi tamamlanır. Çok hızlı tesiri olan bir büyüdür. Yılan büyüsü neden yapılır, ayırmak için yapılan büyü yapıldıktan hemen sonra tesirini göstermeye başlar 1 hafta içinde sonuçlanır. Yılan büyüsü yapıldığı çeşide göre tesir süresi uzayabilir. Yani yaptırdığınız büyünün amacına göre büyünün süresi en geç 15 güne kadar uzayabilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra