Menu

Yarasa Büyüsü Nasıl Yapılır ve Nasıl Bozulur?

yarasa büyüsü nasıl bozulurYarasa büyüsü karşımıza bir aşk büyüsü olarak da çıkmaktadır. Karşınızdaki kişi size bu büyü sayesinde aşık olur, sizden ayrılmaz, size bağlanır ve en önemlisi de her an sizinle birlikte olmak ister. Yarasa büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere yarasa ile yapılır. Yani bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız yarasa bulmanız gerekmektedir. Bu büyünün uygulanması için yarasanın kesilmesi gerekmektedir. Yarasa büyüsü ile kesilen yarasanın kanı büyü yapılacak olan kişinin kendisine ve yahut eşyasına ya da kıyafetlerine sürülür. Yarasanın kanın büyü yapılacak olan kişinin sevdiği bir içeceğe karıştırılabilir. Yarasa büyüsüyle ölen yarasanın büyü yapılacak kişinin ya da aşık olmasını istediği kişinin kapısının önüne gömülmesi gerekmektedir. Böylelikle yarasa büyüsü tesirine giren kişinin gözü sizden başkasını görmeyecek, sizden ayrılmak istemeyecek ve size olan aşkı her daim devam edecektir. Büyü yaptırdığınız kişinin aşkı size karşı bitmeyecektir.

Bu büyü ile kişiyi kedinize bağlayabilir gözünün sizden başkasını görmesini engelleyebilirsiniz. Size yeniden aşık olabilir ve sizden bir daha asla ayrılmayabilir. Büyünün genel amacına bakacak olursak sevdiğiniz kişi bir başkasına kesinlikle yan gözle bakmaz ve gözü sadece sizi görür. Yarasa büyüsüne maruz kalan bir kişi ömrü boyunca karşısındaki kişiye aşık kalır ve onu asla kaybetmek istemez. Bir başka deyişle hayatı boyunca karşısındaki kişiye sadık kalır ve ona itaat eder. Yarasa büyüsünü bozdurmak uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Yarasa Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyüyü yapmak için ihtiyacımız olan şey bir yarasa bulmaktır. Yarasanın çatal kemiğinin alınması ile birlikte yapılacak olan yarasa büyüsü oldukça etkili, şiddetli ve kuvvetli bir hale gelecektir. Bu büyü aynı zamanda kara büyüler içinde tercih edilmektedir. Bu büyüdeki asıl amaç büyünün yapıldığı kişiyi kendisine göre yönetmek ve kendi istekleri arzusunda kullanmasıdır. Büyülerin binlerce çeşidi bulunmaktadır ve aynı zamanda kara büyülerinin de birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu tarz büyüler yani kara büyüleri bazen hayvanların organları ile de yapılır.

Yarasa Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yarasa büyüsünü bozmak için uzman bir hocadan ya da medyumdan yardım almak en doğru seçim olacaktır. Bu gibi kişiler büyü yapma konusunda uzman oldukları gibi büyüyü bozma konusunda da uzman olan kişilerdir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra