Menu

Vudu Büyüsü

Geçmişten günümüze gelen büyü, pek çok farklı amaç için insanların tercih ettiği bir yöntemdir. Bu büyüler oldukça çeşitlidir ve farklı yapılış yöntemleri vardır. Büyü çeşitleri arasında en çok tercih edilen büyü vudu büyüsü olup, bu büyünün yapılışı da oldukça farklıdır. Bu büyüyü yaptırmak için ilk olarak oldukça kuvvetli bir medyum bulmanız gerekmektedir. Çünkü büyünün işleyişi diğer büyülere nazaran daha farklıdır ve oldukça uzun süreli etki eden tesiri kuvvetti bir büyüdür. Vudu büyüsü için ilk olarak medyum bir bez bebek hazırlar Bu bebek üzerine büyü yapılacaktır. Büyünün yapılmasını istediğiniz kişiye ait bir fotoğraf ya da saç telini büyücüye götürmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyücü bebek üzerine büyüyü yapacaktır ve kişi kısa sürede bu büyünün etkisi altına girecektir.

Vudu Büyü Yapılışı

Bu vudu büyüsünü yaptırdıktan sonra bebek üzerine ne yapar iseniz kişi bundan etkilenecektir. Artık kişinin davranışları bebeğin hareketlerine göre farklılık gösterecektir. Örneğin bebeğin bacağına ateş tutuğunuzda kişi bu acıyı kendi bacağında hissedecektir. Ya da bebeğin koluna iğne batırdığınızda kişi de koluna iğne batırılmış gibi hissedecektir. Bu yüzden bu büyünün oldukça dikkatli yapılması gerekmektedir. Bunun için iyi bir büyücüyü tercih etmelisiniz. Bu vudu büyüsü cinler vasıtası ile yapıldığından dolayı çok kısa bir süre içerisinde kişi sizlerin istediği hareketleri sergilemeye başlayacaktır.

Vudu Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Vudu büyüsünü genellikle kişilerin sevdiği kişiye kavuşması için yaptırmayı tercih ettiği bir büyüdür. Bu büyü oldukça tesiri kuvvetli bir büyü olduğu için kısa sürede kişinin üzerinde etki edecektir ve kişi kısa sürede davranışlarını değiştirecektir. Artık sizi sevecek ve cinlerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Sürekli olarak kişi sizi düşünmeye başlayacak ve kısa sürede sizin yanınızda olacaktır. Vudu büyüsü ile kısa sürede sevdiğiniz kişiye kavuşabilir ve hayat boyu mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Bunun için vudu bebeğini kaybetmemeli ve iyi muhafaza etmeniz gerekmektedir. Vudu bebeği üzerindeki büyüyü de mutlaka yeniletmeniz gerekmektedir. Bu şekilde sürekli olarak büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz ve sevdiğinizle mutlu olabilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra