Menu

Üzerindeki Yükü Atma Büyüsü

Yaşam koşulları insanların üzerine büyük bir yük bindirmektedir. Bazen bu yükün ağırlığı kişiye yapılmış bir büyüden de kaynaklanabilmektedir. İnsanlar kendilerinde bir büyü olup olmadığını medyumlardan yardım alarak öğrenebilir. Evinde bir büyü malzemesi bulmayan pek çok insan kendisine büyü yapıldığını anlamaz. Oysa genelde bütün büyüler insanlar üzerinde benzer etkiler yaratmaktadır. Ani ortaya çıkan ve hem kişinin hem de çevresinin anlam veremediği değişimler yaşandığında bir medyuma baş vurmak doğru bir karar olacaktır. Medyum kişiye bakım yaptığında üzerinde büyü olup olmadığını anlar ve gerekirse üzerindeki yükü atma büyüsü yaparak kişinin sıkıntılarını azaltma yoluna gider.

Hangi Durumlarda Büyüden Şüphe Etmek Gerekir?

Büyüler farklı yollarla yapılsa da insanlar üzerinde yarattıkları etkiler birbirine benzemektedir. İnsanda birden ortaya çıkan uykusuzluk ya da aşırı uyuma eğilimi, gerginlik, gece uykularında sürekli kabus görmeye başlamak, kısmet kapanıklıklarının başlaması ve bunun sonucunda düşülen maddi zorluk, girişilen işlerde sürekli terslik yaşanması, sevilen kişilerin uzaklaşmaya başlaması ve sürekli bir korku hali içinde olmak büyülerin yarattığı etkiler arasında yer alır. Eğer insanlar bu belirtilerin en az dört tanesini sürekli yaşıyorlarsa büyü ihtimalinden şüphe etmeli ve bir medyumdan yardım alarak üzerindeki yükü atma büyüsü yaptırmalıdır. Medyum gerekli uygulamaları yaparak insanların üzerlerine yapılan büyülerin ağır etkilerinin yarattığı yükten kurtulmalarına yardımcı olur. Büyüler fark edilip bozulmadıkları sürece insanlara ciddi boyutlara ulaşan ruhsal ve fiziksel zararlar verir. Kişilerin aile hayatı bozulur, iş hayatlarında başarısızlıklar başlar ve bunun sonucunda büyük maddi kayıplar yaşanır. Tüm bunlar büyülerin insanlar üzerinde yarattığı negatif etkiler nedeni ile olur. Bu nedenle yaşanan değişikler iyi takip edilmeli ve bunun bir büyüye maruz kalma durumundan kaynaklanmış olabileceği de göz ardı edilmemelidir.

Dualardan Yardım Almak

İnsanların üzerinde büyüden kaynaklana ya da hayatın yükünden kaynaklanan sıkıntılar yaşanabilir ve bu durumda üzerindeki yükü atma büyüsü ile ferahlama yoluna gidilebilir. Kuran’da yer alan sureler ve ayetler bu durumdaki insanlara yardımcı olmaktadır. Nas ve Felak surelerini okumak bu durumdaki insanlara çare olacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra