Menu

Uzaktan Bağlama Büyüsü Mesafeye Göre Büyü

mesafeye göre büyüUzaktan bağlama büyüsü olarak da bilinen bu büyü insanları sevdikleri kişilere bağlama olarak da bilinmektedir. Büyüye maruz kalacak kişilerin yakında olması gerekmemektedir. Çoğu kişi bu konuda yanılmaktadır ve bundan dolayı da uzakta olan kişileri büyü altına alabileceklerine inanmamaktadır. Fakat bu yanlış bir bilgidir. Uzaktan bağlama büyüsü ile büyü yapılacak olan kişi etki altına alınabilir. Ve bu sayede istenilen düşüncelere aynı zamanda manevi anlamda etki altına alabilir karşısındaki kişiyi.

Asıl önemli olan nokta şudur ki, seçeceğiniz hocayı yada medyumu titizlikle seçmeniz gerekmektedir. Çoğu zaman birbirlerinden uzak kalan çiftler sevdikleri kişilerin uzakta ne yaptıklarını kiminle olduklarını merak etmektedirler. Sürekli kafalarında bir merakla dolaşan çiftler kendilerini yiyip bitirebilirler aynı zamanda ilişkilerinde bir türlü sağlıklı bir şekilde hareket edemezler. Bu durum uzakta olan sevgilileri ile aralarındaki bağların zayıflamasına sebep olabilir. Bütün bu sebeplerden dolayı da sevgilisinin başka kişilere yönelmemesi için ya da bu durumu engellemek için medyumlara gidip uzaktan bağlama büyüsünü yaptırabilirler. Bu büyüyü yapmak oldukça basittir ama tesiri ve etkisi oldukça fazladır.

Sevdiklerinden ayrı kalmak zorunda olan çiftler kafalarını sürekli kurcalayan soru işaretlerini kafadan kaldırmak için ve ilişkilerinin zarar görmesini engellemek için medyumlar tarafından hazırlanan vefkler kullanılarak yapılır ve bu durum oldukça etkilidir. Uzaktan bağlama büyüsünü yaptıracak olan kişiler hocaya ya da uzman medyuma kendisi ve sevgilisi hakkında isim ve diğer kendilerine ait bilgileri verirler. Daha sonra medyumlar aldıkları bilgileri önceden tasarladıkları vefk çizimlerinin içine eklerler ve daha sonra okunması gereken dua ve ayetleri okuduktan sonra ilgili kişilere teslim ederler.

İnanılan bilgilere göre vefki üzerinde taşıyan kişiler sevdikleri kişiler ne kadar uzakta olursa olsunlar kuvvetli bir enerjinin tesiri altına girecek ve kesinlikle başkalarına bakma gereksinimi duymazlar. Uzaktan bağlama büyüsünü yaptıran kişiler artık kaygı duymazlar ve gönül rahatlığı içinde olabilirler. Yapılacak olan uzaktan bağlama büyüsünü yaparken medyumlar oldukça dikkatli ve titiz davranmaları gerekmektedir aksi takdirde büyünün tesiri olmayabilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra