Menu

Uzaklaştırma Büyüsü

Sevilmeyen kişilerin evden uzaklaşmasını sağlamak amacıyla yapılan uzaklaştırma büyüsü oldukça tesirlidir ve bozulması için mutlaka bir medyumdan yarım alınması gerekir. Büyülerin bozulmasında en etkili yöntem Kuran’da yer alan bazı surelerin okunmasıdır. Bazı büyü uygulamalarının bozulmasında ise büyülenen kişinin tek başına yapacağı okumalar yeterli olmamaktadır. Bu nedenle bu büyülerin bozulması için bir medyumdan yardım almak gerekir ve uzaklaştırma amaçlı yapılan büyüleri de kişinin tek başına bozması mümkün olmamaktadır.

İnsanlar istemedikleri bir insanın kendilerinden uzaklaşmasını arzu ettiklerinde bu uygulamaya başvurabilirler. Bu büyünün amacına ulaşabilmesi için birtakım özel çalışmalar yapmak gerekir. Bu büyüler kara büyü kapsamına girer ve uygulanmaları oldukça güçtür. Çok dikkat de gerektiren bu büyüler oldukça etkilidir.

Uzaklaştırma Büyüsü Neden Yapılır?

Evliliklerde anlaşmazlık olduğunda boşanma yoluna gidebilmek her zaman mümkün olmamaktadır. Kadın evliliğinde mutlu değilse ve eşi boşanmayı kabul etmiyorsa uzaklaştırma büyüsü yaptırarak kocasının kendisinden soğumasını sağlayabilir. Bu durum sadece evliliklerle sınırlı değildir. İnsanlar kendisinden soğuyup uzaklaşmasını istedikleri herkes için bu uygulamayı yapabilir. Bu işlem için okunacak bir dua vardır ve bu dua okunduğunda istenmeyen herkesi uzaklaştırmak mümkündür.

Uzaklaştırma Büyüsü Nasıl Uygulanır?

İnsanlar kendisinden uzaklaşmasını istedikleri insanlar için uzaklaştırma büyüsü uygulayabilirler ve bu sayede kendilerine zarar verdiğini düşündükleri insanlardan kurtulabilirler. Bu büyülerin uygulanışı farklılıklar göstermektedir. Eğer kişi peşini bırakmayan bir insan için bu uygulamayı yapacaksa suna kumaşının üzerine bir tılsım yazar ve evinde yüksekçe bir yere koyar. Kısa sürede bu işlem etkisini göstermeye başlayacaktır.

Eğer kişi evden uzaklaştırılmak isteniyorsa bu kişinin yanına giderken okunmuş bir parfüm sıkılır. Parfüme yapılan okumanın tersten olması gerekmektedir. Bu uygulamada soğutulmak istenen kişi gerçekten soğur ve uzaklaşır.

Uzaklaştırma amaçlı okunan soğutma duaları sadece kişinin menfaati için kullanılmaz. Seven insanları birbirinden ayırmak için de uzaklaştırma büyüsü yapılabilir. Bu durumda bir kara büyü uygulaması haline dönüşür ve güçlü etkisi bu insanların zarar görmesine neden olur.  Uzaklaştırma amaçlı büyüler ayırma büyüleri kapsamında yer alır ve bu işlem için özellikle papaz büyülerinin tercih edildiği görülür.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra