Menu

Üç Harflilerden Korunmak İçin Yapılan Büyü

Büyüler üç harfliler kullanılarak yapılmaktadır. Büyü yapımı sırasında da kişilere üç harflilerin musallat olması mümkündür. Bu yüzden kişiler kendileri internetten okuduğu bilgilere göre büyü yapmaya kalkmamalılardır. Mutlaka iyi bir medyuma giderek istediğiniz büyüyü yaptırmalısınız. Fakat büyü yapmak dinimizce çok büyük günahtır. Bu yüzden büyü yapmanızı ve yaptırmanız önermiyoruz. Bizde sizlere büyü tarifi vermiyoruz ve büyü yapmıyoruz. Üç harflilerden korunmak için yapılan büyü iyi bir niyet ile yapılsa da büyünün her türlüsü kötü ve tehlikelidir. Büyü yapan kişiler mutlaka bu dünyada öbür dünya da cehennem ile cezalandırılacaklardır.

Üç Harflilerden Korunmak İçin Yapılan Kalkan Büyüsü

Üç harflilerden korunmak için yapılan büyüler oldukça kuvvetlidir ve kişi bu büyünün etkisi altında kendini rahatlamış hisseder. Bu büyü sayesinde kişinin üzerindeki tüm olumsuz enerjiler ortadan kalkacaktır. Üç harflilerden korunmak için yapılan büyü muskaya yazılmaktadır. Kalkan büyüsü olarak geçen bu büyüyü yaptırmak için mutlak iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyücü bu kalkan büyüsünü muskaya güzel bir şekilde kişinin ismi ile birlikte yazar. Kişi bu muskayı hayatı boyunca üzerinde taşımak zorundadır. Muska bir şekilde kaybolur ve ya açılır ise büyünün tesiri geçeceği için kişiye tekrar üç harfliler musallat olacaktır. Bu yüzden bu kalkan büyüsü yazılı olan muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık üç harflilerin etkisinden kurutulacaktır ve koruncaktır.

Üç Harflilerden Korunmak İçin Yapılan Büyünü Tesir Süresi Ne Kadardır

Üç harflilerden korunmak için yapılan muska ile kişi korunacaktır fakat bu korumanın da belli bir süresi vardır. Bu süre bittiğinde muskanın koruma görevi de ortadan kalkacaktır. Bu yüzden büyünün etkisi geçmeye başladığında kişi bunu hissedecektir ve tekrar aynı medyuma giderek bu muskayı yeniletmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanarak kişinin üç harflilerden korunması sağlanmış olacaktır. Üç harflilerden korunmak için yapılan büyü kuvvetli bir büyü olsa da belli bir süresi vardır. Bu yüzden büyüyü sürekli olarak yenileterek üç harflilerden korunabilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra