Menu

Üç Günde Geri Getirme Büyüsü

Büyüler genellikle kişilerin sevdikleri adama ya da kadın kavuşmak için tercih ettikleri bir yöntemdir. Büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişinin size geri dönemsini sağlayabilirsiniz. Fakat bazı büyülerin belli bir etki süresi vardır. Size geri dönemsini istediğiniz kişinin geri dönem süresini bu tesir süresi belirleyecektir. Üç günde geri getirme büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişi size sadece üç günde geri dönecektir ve mutlu birlikteliğinize devam edeceksinizdir. Bu büyü sevdiğiniz kişinin iradesini kontrol altına alır ve kendi davranışları dışında davranışlar sergilemesine sebep olacağı için kişi anında size geri dönecektir. Bu büyü sayesinde sevdiğinize anında kavuşacaksınız.

Üç Günde Geri Getirme Büyüsü İle Kişiyi Kontrol Altına Almak

Büyü yapıldıktan sonra kişi artık eskisi gibi davranmayacaktır. Büyünün etkisi ile artık üç harfliler kişiye sürekli olarak sizin hakkınızda vesveseler vereceklerdir. Kişi artık bu vesveselere göre hareket edeceği için sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi üç gün içerisinde sizi arayacak ve size olan duygularını dile getirecektir. Sevdiğiniz kişi sadece üç gün içerisinde size geri dönecektir. Üç günde geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kişi anında büyünün tesiri altına girerek ona göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu büyü ile sevgilisine geri dönemeyen kişi yoktur. Oldukça kuvvetli bir büyüdür ve kara büyüler arasında yer alır. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi ile tekrar mutlu bir birliktelik yaşayacaksınızdır. Kara büyüler tesiri en kuvvetli olan büyülerdir ve yapıldığı andan itibaren kişi üzerinde etki etmeye başlar.

Üç Günde Geri Getirme Büyüsünün Tesiri Kişi Üzerinde Ne Kadar Etki Eder

Üç günde geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra belli bir süre boyunca kişi üzerinde etkileri devam edecektir. Büyünün etkisi bitmeye başladığı andan itibaren kişi artık eskisi gibi sizi sevmeyecek ve sizden soğuyacaktır. Bu yüzden mutlaka bu üç günde geri getirme büyüsü yeniletilmelidir. Büyü yeniletildiği sürece kişinin üzerindeki etkileri de sürekli olarak devam edecektir. Bu büyü kuvvetli bir büyü olsa da tesirini arttırmak için ve süresini uzatmak için muskaya yazma yöntemini tercih etmelisiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra