Menu

Tuz Büyüsü: En Etkili Bağlama Büyüsü

tuz büyüsüTuz Büyüsü Etki Süresi

Yüzlerce çeşit bağlama büyüsü çeşidi vardır. Tuz büyüsü bağlama büyülerinin arasında en etkili olanlarındandır. 14 gün gibi kısa bir süre içerisinde kişiyi bağlayan en tesirli büyülerdendir. Büyü çeşitleri içerisinden ak büyü kategorisine girmektedir. Ak büyü kötü sonuçlar doğurmayan büyü çeşididir. Tuz büyüsünü uzman olmayan bir kişi de yapabilir aynı zamanda tılsımlı sözlere de ihtiyaç yoktur.

Tuz Büyüsü Amacı Nedir?

Tuz büyüsü aynı zamanda aşık etme büyüsüdür. En yaygın biçimde görülen yerler Orta Doğu ve Kafkaslardır.Günümüzde ise hemen hemen tüm dünyada denenmekle birlikte Azerbaycan’da sıklıkla uygulanmaktadır. Birçok aşık etme ve bağlama büyülerinin aksine tuz büyüsünü diğer büyülerden ayıran en önemli özellikler etkisinin çabucak görülmesi ve kısa birliktelikler yerine uzun ömürlü aşklara yelken açmasıdır. Genel olarak düşündüğümüzde büyü yapmak oldukça zahmetli ve tehlikeli bir iştir. Normalde büyü yapmak için usta olan herhangi bir büyücünün yanında senelerce çırak olarak çalışmak gerekir. Fakat tuz büyüsünü büyü ile alakası olmayan sıradan insanlar ile yapabilmektedir.

Tuz Büyüsü İçin Kişiyi Sorgulama

Büyüyü yapan kişiler büyü yaptıracak olan kişilere birçok soru sorarlar. Bunu yapma sebepleri kişinin sevgisinden ya da aşkından önemli ölçüde emin olmaktır. Büyü yapılacak kişinin evli olması halinde büyüden vazgeçilir. Eğer büyü evli insanlara yapılırsa evlilikleri dağılır. Tuz büyüsü oldukça tesirli büyülerden biridir. Büyü yapılan kişinin gözü hiçbir şeyi görmez ne ailesi, ne çocukları, ne de anne babasını hesaba katar. Tuz büyüsü büyü yapılan kişide iradeyi tamamen ortadan kaldırır. Kişi sadece aşk ile yaşar tuz büyüsünde. Bütün bu sebeplerin hepsi göz önünde tutulduğu zaman büyüyü yapmadan önce medyumlar birçok soru sorarlar.

Eğer büyüyü yaptırmak istiyorsanız karşınızdaki büyücüyü ya da medyumu ikna etmeniz gerekmektedir. Bu durum ‘’sorgulama’’olarak geçmektedir. Tuz büyüsünün tercih edilmesinin birçok sebebi vardır. Hem uzmanlık gerektiren bir büyü olmaması hem de çok hızlı bir şekilde etki etmesi bakımından en sık tercih edilen büyüler arasında yer almıştır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra