Toplu İğne Büyüsü

Toplu İğne Büyüsü

İğne ile yapılan büyüler yapılış amaçları ve uygulama şekilleri nedeniyle kimi zaman ak büyüler kimi zamansa kara büyüler sınıfına girer. Amacına göre toplu iğne büyüsü de ak veya kara büyü sınıfında olabilir. İğne büyüleri genellikle bağlama amacıyla yapılan büyüler olduğu için bağlama büyüleri sınıfına da girer ve etkili aşk büyüleri olduğu kabul edilir.

Toplu İğne Büyüsü

İğne büyüleri kişileri aşık etmek ve kendine bağlamak amacıyla yapılıyor olsa da kişilere zarar vermek için yapıldığı uygulamalar da olur. Bu nedenle toplu iğne büyüsü ne sebeple yapıldığına göre ak veya kara büyü olur. Bağlama amacıyla yapıldığı sürece ak büyüleriı sınıfından kabul edilir. İğne büyüleri kötü niyetlerle yapıldığında büyü yapılan kişilere çok büyük zararlar verdiği hatta ölüme bile götürdüğü görülmüştür. Bu nedenle bu büyüde yapılış amacı çok önem taşır. Anadolu’da yaygın olarak kullanılan bir büyü uygulaması olduğu bilinmektedir.

Toplu İğne Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bağlama büyüleri arasında kabul edilen toplu iğne büyüleri birisini aşık etmek ya da kişinin kendisine bağlaması için yapılır ve iki türlü uygulama yöntemi vardır. İlk yöntemde iğneye siyah bir iplik geçirilir ve büyü kime yapılacaksa o kişinin isminde bulunan harf sayısı kadar ipliğe düğüm atılır. Her düğüm atılışında söylenen tılsımlı sözler vardır ve düğüm attıkça bu sözler söylenir. İşlem bitince büyü yaptıran kişi iğneyi göğsünün sol tarafına takmalıdır. Kişi bu iğneyi üzerinde taşıdığı süre zarfında büyü yapılan kişi aşık olacaktır.

Toplu İğne Büyüsü

Bir diğer uygulama ise iğnenin bil elmanın üzerine batırılması yoluyla olur. Burada kullanılan elmanın çok düzgün olması üzerinde çürük ya da çizik bulunmaması gerekir. Elmaların karşılıklı iki yanına birer iğne batırılmak suretiyle toplu iğne büyüsü yapılır. Elmaya batıran iğneler kadın ve erkeği sembolize eder ve elma insanların ulaşamayacağı bir yerde çürümeye bırakılır. Elma çürüyüp de kadın ile erkeği sembolize eden iğneler düştüğü andan itibaren bu kadın ve erkek artık birbirlerinden ayrılamaz hale gelir. Bu büyüde elmanın çürümeye bırakılmasının nedeni kişilerin bir araya gelmesine engel olacak insanlar varsa onların etkisiz hale gelmesini sağlamaktır.

16 Yorum

 1. ahmet yay dedi ki:

  Hocamla aramızda geçen diyalog ve sonucunu sizlerle paylaşmak istiyorum.
  Birisi kız arkadaşıma toplu iğne büyüsü yaptırmış. Bu büyü sayesinde kız arkadaşım başka bir erkekle tanışması sağlanmış. Kız arkadaşımın hal ve hareketlerinden şüphelendim ve durumun üzerine gittim. Medyum hoca ile görüştüm. Medyum hoca sabırla beni dinledi ve hiç yorulmadan bana yapılması gerekenler hakkında bilgi verdi.
  Sonrasında hocam bana dedi ki kız arkadaşınıza uzun siyah saçlı, kilolu, beyaz tenli bir kadın tarafından yapıldığını söyledi. Benim etrafımda böyle birisi yok ama kız arkadaşımın çok yakın bir arkadaşını tarif etmişti bana.
  Sonrasında bu büyüyü bozdurduk ve kız arkadaşım bana geri döndü.
  hocama ne kadar dua etsem azdır. Aşk konusunda tüm sorunlarınızı çözmek için medyum hocayı arayarak yardım alabilirsiniz.

 2. Erkan S. dedi ki:

  hocam bir kıza aşık oldum. Bu iğne büyüsü kızı bana aşık olmasına etki eder mi? Büyü yaptırırsam kaç gün sonra tutar. Kesin garanti veriyor musunuz? Daha önce yaptıranlar varsa bilgi verirlerse çok sevinirim. Eğer tutmayacak bişeyse boşuna ümitlenmek istemiyorum.

  1. Duran Ok dedi ki:

   Erkan; Ben hocayla görüştüm bir kıza gönül verdiğimi söyledim. Ama karşılıksız bir aşktı bu. Hoca iğne tılsımı yapıp bana gönderdi 21 günde kız bana aşık oldu. Şimdi de kızın aşırı aşık olmasından yakınıyorum. Çok kıskanç, bir yere göndermiyor, her şeyden nem kapıyor. Bu da aşırı olunca hafifletmek için hocayı arayacağım. Aradım telefona bakmadı sanırım müsait değil.

 3. Cemre dedi ki:

  hocam hayırlı ramazanlar,
  ben kocamla anlaşamıyorum boşanmak istiyorum ama o istemiyor onu boşanmaya ikna edebilir miyiz

 4. Şermin dedi ki:

  Evimizde banyoda bulunan çamaşır makinesinin arkasında sabun buldum. Bu sabuna 8-10 adet toplu iğne sokulmuş ve sabun kısmi olarak biraz erimiş. Sabun büyüsü diye araştırdım evde hastalık ve çaresi olmayan bu hastalık sabun eriyene kadar kişiyi öldürmekteymiş. Hemen hocayı aradım sabunun resmini çekip bana gönder dedi. Sonra çalışma hazırladı. Sabunu evden uzaklaştırdıktan sonra hasta olan babam ayağındaki aksamaya rağmen yürümeye başlamıştı. Hocanın yaptığı çalışmadan 14 gün sonra babam tamamen yürümeye başladı. Bu da hocanın mucizesi diyelim.

 5. SÜMEYYE dedi ki:

  TOPLU İĞNEYLE HİÇ İLGİM OLMAZ AMA ÇANTAMDAN 5-6 TANE TOPLU İĞNE ÇIKTI. İĞNELERİN UCU SANKİ MUMA BATIRILMIŞ GİBİ BARİZ BÜYÜ YAPILMIŞ İZLENİMİ UYANDIRDI. ANNEMLERE SORDUM, TEYZEMLERE SORDUM BÜYÜDEN ŞÜPHELENDİLER. SONRA MEDYUM HOCAYI ARADIM BURADAKİ YORUMLAR BENİ CEZBETTİ. BORÇ, HARÇ İÇİNDE YÜZÜYORDUM MEĞERSEM ÇANTAMA KOYULAN İĞNELER YÜZÜNDENMİŞ. HOCA BU BÜYÜYÜ BOZDU 1 AY SONRA MADDİ OLARAK RAHATLAMAYA BAŞLADIM. ÇALIŞARAK KAZANDIĞIM PARANIN HAYRINI GÖRMEYE BAŞLADIM. O BÜYÜYÜ KİM YAPTIYSA ALLAHA HAVALE EDİYORUM

 6. Ceyhu dedi ki:

  Hocam kapının önüne akşam çıkardığım ayakkabımı sabah giydiğimde ayağımın altında bir cisim olduğunu fark ettim. ayakkabıyı geri çıkarıp baktım içinden toplu iğne çıktı. Allahtan ayağıma batmadı ama o iğne oraya nasıl geldi. Birisi toplu iğne büyüsü yaptırmış olabilir mi lütfen cevap verebilir misiniz?

 7. Elfida dedi ki:

  Eşim sürekli bana şiddet uygulayan birisi ne oturmasını biliyor ne kalkmasını özellikle başka insanlarla yan yana geldiğimiz zaman beni aşağılayarak sözde erkekliğini ispatlamaya çalılıyor gibi kötü davrandu. Kendisinden ayrılmak istiyordum ama mahkemeye gidip ayrılma dilekçesi vermeye korkuyordum. Ayrıca eşimin benimle boşanacağını bile düşünmüyordum. Hocayı internetten buldum ve şansımı denemek istedim. Korkularımı yenmemde bana yardımcı oldu. eşimi de ayrılığa ikna etmek için tılsım hazırladı. Onda da başarılı olduk. Şimdi eşimden karşılıklı olarak ayrıldık çok mutluyum.

 8. Ceren dedi ki:

  Çeyiz sandığının içinden çıkan yazmaların üzerinde iğneler vardı. Bu iğneler büyü müdür?

  1. Funda dedi ki:

   Benim de çeyizimin içinden iç çamaşırında toplu iğne çıkmıştı büyüden şüphelendim hocayla görüştüm büyü yapıldığını söyledi. Eşimle aramızın sürekli bozulması için yapıldığını belirtmişti hoca sende bir an önce hocaya baktırırsan iyi olur.

 9. Hacer dedi ki:

  Geçen gün koltuğun üzerinde toplu iğne buldum. Acaba bana da büyü yapılmış olabilir mi? Hocaya ulaşamadım. Telefon numarası olan arkadaşlar paylaşırsanız ona da danışmak isterim

 10. Kerime dedi ki:

  Merhaba Hacer, 0542 254 6214 hocanın numarsı sitede bulunuyor ama görmeden sanırım. hoca bazen yoğun olabiliyor cevap vermez ise whatsappdan yaz görünce müsait olunca hemen yanıt veriyor ve yardımcı oluyor. inşallah umduğun gibi birşey çıkmaz.

 11. Yasemin dedi ki:

  Abim evlenmeden önce kavga ederdik yalnız iki senedir abim evli ve beraber yaşıyoruz abim resmen bana düşman oldu . Yatak odaların da tesadüfen başlığa batırılmış küçük toplu iğneler gördüm . Ve aynısı abimin arabasında da gördüm . Bu abimle bana yapılmış bir büyü olabilir mi??? . Çok üzülüyorum canım kardeşimle böyle düşman olmak beni kahretti 😐

 12. gizli-kadin dedi ki:

  Arkadaşlar bu yorumu okuduğunuzu ya da okuyacağınızı düşünüyorum ve başımdan geçen bir olayı buradan size anlatmak istiyorum. Adım Derya 28 yaşındayım ve 5 yıllık evliyim.
  Bir erkek çocğumuz dünyaya geldi ve çocuğumuz olmadan önce eşimle o kadar iyi geçiniyordum ki sinemalara gitmek, şehirler arası gezinti, yazın deniz, plaj vs. eşimle çok güzel anlaşıyor, çok güzel zaman geçiriyorduk. Oğlumun sünneti esnasında evimize gelen giden akrabalar, komşular sayısı belli değildi. Sünnetten sonra kocamla aramızda hiç olmayan sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Boşanma aşamasına kadar geldik. Kocam evi terk etti yani bir türlü anlam veremediğim şeyler oluyordu. Günün birinde evi temizlerken yatak odamın başlığında 3 – 5 tane iğne batırıldığını gördüm. Bunun bir büyü olacağı hiç aklıma gelmezdi. Annem ile paylaştım annem büyü olduğunu söyledi. Medyumlara sordum ücretsiz destek vermediler haliyle onlarda bir yandan haklı. Daha sonrasında büyü nasıl bozulur diye araştırdım bol bol dualar okudum. Meğersem yapılan kocamla aramı bozmak ve ayrılmamızı sağlamakmış. Bir şekilde büyünün bozulduğuna kanaat getirdim ve Medyum Hocama bağlama vefki yaptırdım. Eşim bir anda kendine geldi ve yaptıklarını kendisine anlattığımda resmen kahroldu. Ben nasıl yaparım bunları dercesine isyan etti. Bağlama vefki burada çok işe yaradı. Bir daha büyü yaptıran olsa bile bağlama vefki ile sorunsuz bir şekilde olayları, sorunları çözbileceğimize inanıyorum. Öncelikle yazımı okuduğunuz için sizlere teşekkür eder sonrasında Medyum hocamın bana verdiği desteğe de ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

 13. Deniz dedi ki:

  Şimdi burda bağlanma vekfi diyen olmuş kocasıyla arası düzeltmesi için bunu yaptırmak günah mı ??

 14. Metin dedi ki:

  Yatakta saplı birçok iğneye rasladım temizledim bugün elime birtane daha takıldı hatta battı nedir acaba yatağı imal edenlerin sorumsuzluğumu

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara Bağlama Büyüsü - Soğutma Büyüsü - Ayırma Büyüsü - Aşık Etme Büyüsü - Bağlama Duası