Menu

Tırnak ve Büyü

Büyü yapmak için yüzlerce malzeme kullanılabilir. Bir o kadar da büyü yapma yolu vardır. Büyüler insanları vazgeçemediği uygulamalardır. Bir insanın özgür iradesini kırmak ve kontrol altına almak için büyü yapılır. Büyü yapmak için kullanılan malzemelerin arasında el ve ayak tırnakları da vardır. Asırlardır tırnak ve büyü birbiriyle ilişkilendirilir.

En Etkili Aşk Büyüsü

Tırnak büyüleri, kişileri kontrol altına almakta çok güçlü tesirler gösterdiği için en etkili aşk büyüsü olarak kabul edilir. Bağlama büyüleri genellikle kabul edilir gözükür. Neticede çok aşık olan birisinin aşkına karşılık bulması için yapılan büyülerdir. İyi niyetle yapıldıkları varsayılır. Fakat tırnak ve büyü bir araya geldiğinde kişinin niyetini sorgulamak gerekir.

Tırnak büyüleri sadece temiz aşk duyguları ile yapılmayabilir. Tırnak büyüsünün etkili olması için büyü yaptıran kişinin, büyü yapmak istediği kişiye aşık olması şart değildir. Menfaat için de tırnak büyüsü uygulaması yapılabilir. Statü atlamak için birisine bu büyü yapılabilir veya sırf zengin biriyle evlenmek için yapılabilir. Bu durumlarda arada sevgi değil menfaat vardır. Bu nedenle tırnak büyülerin saf duygularla yapılmaması durumları da söz konusudur ve bu nedenle çok kabul gören bir büyü çeşidi değildir.

Tırnak büyülerinde büyü yaptırmak istenen kişinin tırnakları kullanılır. Bu nedenle büyü yapılan kişinin bu durumdan hiç haberi olmayabilir. Tırnaklar ya toz haline getirilip büyü yapılacak kişinin yemeğine karıştırılarak yemesi sağlanır ya da tırnaklar belli ritüeller izlenerek gömülür. Her ikisinde de etki çok büyük olacaktır. Çünkü tırnak büyüsünün güçlü etkisi tırnaktan değil okunan dua ve söylenen sözcüklerden kaynaklanır.

Tırnak ile yapılan büyülerin dört günde etkileri görülmeye başlar. Büyü yapıldıktan sonra dört gün geçmesi gerekir ve bu süre boyunca bu konudan kimseye bahsedilmez. Eğer bahsedilirse büyünün etkisi ortadan kalkacaktır. Beşinci gün büyü yapılan kişi tamamen aşık olmuş olacaktır.

Tırnak Büyüsünün Bozulması

Bir kişiye tırnak büyüsü yapıldığı anlaşılırsa, kişi büyüyü bozdurma yoluna gidecektir. Fakat tırnak ve büyü bir araya geldiğinde büyüyü bozdurtmak kolay olmayacaktır. Böyle bir durumda medet umulacak tek yol Kuran sureleridir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra