Menu

Tırnak Büyüsü Tesirleri, Yapılışı ve Bozulması

tırnak büyüsü bozmaTırnak Büyüsü Nedir?

Tırnak büyüsü oldukça kuvvetli ve etkili bir aşk büyüsüdür. Aynı zaman da tırnak büyüsü bağlama büyüsü olarak da geçmektedir. Tırnak büyüsünün yapımı ve bozdurulması oldukça zordur. Çünkü bu büyü birçok büyü uygulamasını içerisinde barındırır. Çoğu büyünün aksine tırnak büyüsü son derece tesirli bir büyüdür. Aşık etme büyüleri arasında hemen gerçekleşen ve kısa sürede etki edebilen oldukça nadir büyüler arasında yer almaktadır. Tırnak büyüsünün yapılış amaçları kendine bağlama ve aşık etme büyüleri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Eğer tırnak büyüsü tersten uygulanırsa önemli derecede ayırma büyüsü ve birini birinden soğutma büyüsü olarak meydana gelebilmektedir.

Tarih boyunca uygulanan bu tırnak büyüsünün amaçları maalesef ki kötü niyetler barındırmaktadır. Genellikle de birçok insana zarar vermiş bir büyüdür ‘’tırnak büyüsü’’. Tırnak büyüsünün olumsuz sonuçlar yaratmasındaki sebep bu büyünün çoğu zaman evli kişilere kullanılmasıdır. Eğer tırnak büyüsü evli kişilere yapılırsa yuvaları dağılabilir ve sonu ayrılık derecesine gelebilir. Tarihte bu büyüye mirasa konmak ve yahut tahtta bulunan varislerin yerini değiştirmek için de yapılırdı. Eskiden bu gibi amaçlarla uygulanan tırnak büyüsü günümüzde ise bekar kişiler arasında bir aşk ilişkisi kurulması için uygulanır. Tırnak büyüsünün sadece kadınlar tarafından yaptırıldığı doğru bir görüş değildir. Tırnak büyüsünü erkekler de kadınlara yaptırabilmektedir. Tırnak büyüsü sadece 4 gün içerisinde etkisini gösteren oldukça eski ve yaygın büyüler arasında yer almaktadır. Bağlama büyüsünün bir çeşidi olan tırnak büyüsü kişilere direkt olarak zarar vermese de dolaylı yönden psikolojik ve fiziksel etkileri görülebilmektedir.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsünü yapmak için gerekli olan şey aşık olunacak kişinin tırnağı lazımdır. Yani tırnak büyüsünde büyüyü yaptıran kişinin kendi tırnağı gerekmektedir ve bu sebepten dolayı yapımı bir nevi kolay bir büyüdür. Tırnak büyüsü yapılacak kişinin haberi olmadan oldukça basit yolla bu büyü yapılabilir. Fakat birkaç çeşit dua ve gereken tılsımlar hazırlandıktan sonra tırnaklar kesilip büyü yapmaya başlanır. Aşık olunacak kişinin adının baş harfi sol elin yüzük parmağındaki tırnağın içine yazılır. Fakat bu isimler yazılırken tılsımlı sözcüklerin okunması oldukça önemlidir.Tılsımlı sözcüklerin okunması büyünün tesirini  arttıracaktır.

Tırnak Büyüsü Bozma

Tırnak büyüsünü hem yapmak hem de bozdurmak zordur. Tırnak büyüsü oldukça etkili ve kısa sürede kendini gösteren bir büyü olduğu için büyüye maruz kalan kişilerde saçma sapan davranışların görülmesine yol açar. Bu büyü Kuran-ı Kerimdeki surelerin okunması ile bozulabilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra