Menu

Tırnak Büyüsü Yapan Var Mı?

Tırnak büyüsü yaptırmak isteyenler tırnak büyüsü yapan var mı arayışına gireceklerdir. Tüm büyüleri uygulayan birileri olduğu gibi tırnak büyüsünü de yapanlar vardır. Tırnak büyüsünün kökeni Yunanistan’dır. İskender’in seferleri ile dünyaya yayıldığı tahmin edilmektedir. Tırnak büyüleri vefk hazırlanarak da yapılabildiği için medyumlar ve hocalardan yardım alınmalıdır.

Tırnak Büyüsü Uygulamaları

Tırnak büyüsü bütün dünyada yaygın olarak yapılan bir büyü çeşididir. Kültürlere göre bazı değişiklikler görülse de uygulama amacı aynıdır. Tırnak büyüleri hem vefk yoluyla hem de büyü malzemeleri kullanılarak yapılır. Bu nedenle tırnak büyüsü yapan var mı diye soranların işin ehli birisine danışması gerekir.

Tırnak büyüsü yapmak için öncelikle niyet gerekir. Büyü uygulaması için dualar başlar başlamaz niyet edilmelidir. Niyet edilince hoca vefk hazırlığına başlar. Kadının ve erkeğin adı sembollerle vefke yazılır.

Burada iki yol vardır. Ya büyüyü yaptıranın tırnağı kullanılır ya da yapılacak olan kişinin tırnağı. Eskiden tırnak büyüsü büyü yapılacak kişinin tırnağının gizlice alınması ile yapılırdı. Fakat bunu yapmak neredeyse olanaksızdır. Günümüzde büyüyü yaptıran kişinin tırnakları kullanılır. Bu tırnaklar yakılarak veya ezilerek toz haline getirilir. Vefk yolu kullanılmıyorsa tırnak tozu, büyü yapılacak kişinin yiyeceğine veya içeceğine karıştırılır. Vefk yolunda ise tırnak tozu hazırlanan vefkin içine konur.

Tırnak büyüsü aşık etmek için yapılabileceği gibi ayırmak için de kullanılır. İşlemin sonunda tırnak tozu vefkden çıkarılır. Eğer bir aşık etme büyüsü yapılmışsa tırnak kalıntılarını bir akarsuya atmak gerekir. Eğer yapılan tırnak büyüsü ayırma amaçlıysa tırnak kalıntıları toprağa gömülür.

Tırnak Büyüsünün Tutması

Tırnak büyüleri bir çok farklı yöntemle uygulanmaktadır. Her yöntemin kendine göre aşamaları ve okunacak duaları vardır. Kişi tırnak büyüsü yapan var mı arayışına girip bir yöntemde karar verirse, bu yöntemin doğru uygulandığından ve enerjilerin doğru yönlendirildiğinden emin olmalıdır.

Tırnak büyülerinin hangi yöntem kullanılarak yapıldığının veya bağlamak amaçlımı yoksa ayırmak amaçlımı yapıldığının önemi yoktur. Niyet veya yöntem ne olursa olsun tırnak büyüleri çok etkilidir ve büyü yapılan kişi çok çabuk bu etkinin altına girecektir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra