Menu

Tırnak Büyüsü Var Mı?

Tırnak büyüleri hem bağlama hem de ayırma amacıyla yapılan büyü çeşitleridir. Kuvvetli bir aşk büyüsü olarak kabul edilir. Fakat aşk büyüleri arasında, niyeti sorgulanan bir büyüdür. Ayırma amaçlı da kullanılabildiği için toplum tarafından çok kabul görmez. Birçok bağlama ve aşk büyülerinin arasında tırnak büyüsü var mı diye merak ediliyorsa olduğu kabul edilir. Hatta çok etkili olduğu da düşünülür.

Tırnak Büyüsünün Etkileri

Tırnak büyüleri oldukça etkili olan aşk büyüleridir ve uygulanan kişiyi çok kuvvetli bir tesir altına alır. Tırnak büyüsü uygularken iyi düşünmekte fayda vardır. Büyü uygulanan kişinin algı ve düşünceleri çok derinden etkilenecektir.

Tırnak büyüsünün çeşitli uygulamaları vardır. Kişiye yedirmek yoluyla tırnak büyüsü yapılabilir. Tırnaklar toz haline getirilir ve büyülenmesi istenen kişinin yemeğine karıştırılır. Kullanılan tırnaklar büyüyü yaptıran kişinin tırnaklarıdır. Bir diğer uygulamada da büyüyü yaptıran kişinin tırnakları kullanılır. Dualar ve tılsımlar okunduktan sonra tırnaklar kesilir. Sol elin yüzük parmağından kesilen tırnağa büyü yapılacak kişinin isminin baş harfi yazılır. Harfler yazılırken tılsımlı sözcükler söylemek gerekir. Bu sözcükler büyünün etkisini arttırır.

Şekerli ve yağlı bir hamur hazırlanır ve kesilen tırnaklar yarım gün bu hamurun içinde bekletilir. Büyü gece yapıldıysa sabaha kadar, sabah yapıldıysa gece yarısına kadar bekletmek gerekir. Belirtilen sürelerde bekletilmezse büyü tutmayacaktır.

Kişi tırnak büyüsü var mı diye merak edip uygulamak isterse, işlemlerin doğru yapılması gerekir. İçine tırnaklar konan hamur bekleme süresini doldurduktan sonra toprağa gömülecektir. Büyünün sabah yapılıp gece toprağa gömülmesi etkisini arttırır. Hamur yine dualar eşliğinde toprağa gömülmeli ve bu sayede etkisini arttırması sağlanmalıdır.

Tırnak Büyüsünün Sonuçları

İnsanlar tırnak büyüsü var mı diye sık sorarlar. Tırnak büyüsünün varlığı ve çok etkili olduğu kabul edilir. Tırnak büyüsü yapılmaya karar verildiyse işlemlerin çok dikkatli yapılması gerekir. Eğer bir uzmana yaptırılıyorsa, yapan kişinin yeterli olduğundan emin olunmalıdır. Tırnak büyüleri uygulanan kişiye psikolojik ve fiziksel zararlar verebilir. Tırnak büyüsü yapılırken ortaya çıkan enerjiyi yönlendirmek oldukça zordur. Çok iyi düşünülmeden yapılmamalı, yapmaya karar verildiyse çok özen gösterilmelidir. Uygulamada yapılacak bir hatanın kişilere zarar vermesi mümkün olabilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra