Menu

Tırnak Büyüsü Nedir?

Tırnak Büyüsü Nedir?

Bir kişiyi kendine aşık etmenin ve psikolojik olarak tesir altına almanın birçok yolunun olduğunu söyleyebiliriz. Elbette bunun en uygun yolu kişiyi etkilemeye çalışmak, onu birlikteliğe ikna etmek ve mutlu bir ilişki yaşanacağına ikna etmekten geçer.

Ancak bunu büyü ile yapmak da mümkün hale gelmiştir. İstenen kişiyi etkiyi altına almayı sağlayan çeşitli büyüler bulunmaktadır. Tırnak büyüsü de bu konuda oldukça etkilidir.

Tırnak büyüsü etkisi çok yüksek bir aşk büyüsüdür. İstenen kişiyi aşık etmek için oldukça etkilidir. Üstelik bu aşkın meşru olması, büyüyü yapan kişinin büyü yapılan kişiye aşık olması gibi bir özellik de bulunmaz Kişinin beynini ve algılarını etkileyen etkisi yüksek büyüler arasındadır. Yaparken dikkatli olmak da son derece önemli bir husustur.

Tırnak Büyüsünün Çeşitleri Nelerdir?

Tırnak büyüsünün bazı çeşitleri de bulunuyor. Örneğin tırnak yedirme büyüsü etkili büyü çeşitleri arasındadır. Bu büyüde temel amaç, en önemli aşama tırnakları etki altına alınan kişiye yedirmektir. Bunun için tırnakların yakılması, kül haline getirilmesi, kişinin yemeğine koyulması gerekmektedir. Çeşitli tılsımlar ile uygulandıktan sonra büyük bir etkiye sahip olacaktır.

 

Tırnak büyüsü, bağlama büyüsü olarak bilinen kategoride yer alır. Büyü yapılan kişiye doğrudan zarar vermese bile psikolojik, ruhsal ve fiziksel zararlara yol açabilir. Bu yüzden dikkatli yapılması gerekmektedir. Ayrıca enerjiyi yönlendirmek zor bir iş olduğundan büyünün bilen biri tarafından yapılması gerekmektedir. Eğer büyü başka birine yaptırılıyorsa, kişinin yetkinliğinden emin olunmalıdır. Üzerinde durulması gereken konulardan biridir.

 

Tırnak büyüsü duası olan bir büyü türüdür. Büyü yaparken dua okumak ve tılsım hazırlamak gerekmektedir. Bu da havas ilmi üzerinde hakim olmayı gerektiriyor. Uzun yıllardır yapılan bir büyü olmasına rağmen genellikle büyü kitaplarında geçmez. Dolayısıyla olumlu referanslar almış bir medyuma uzmana başvurmak gerekir.

 

Tırnak Büyüsünün Amacı Nedir?

Tırnak büyüsünün tek amacı kişiyi hiç yoktan aşık etmek ya da etki altına almak değildir. Aynı zamanda sevgiliniz ile ilişkinizi arttırmak ya da arkadaş olduğunuz biriyi sevgiliye çevirmek için de yapılması mümkündür. Ancak etki etme konusunda dikkatli olmak da son derece önemlidir. Nitekim her büyü gibi yan etki yapması mümkündür.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra