Menu

Tırnak Büyüsü Nasıl Çözülür

Tırnak büyüsü, geçmişten günümüze milyonlarca kez uygulanmış ve çoğunlukla başarılı olunmuştur. Kara büyüler kategorisinde bulunan tırnak büyüsü, oldukça tehlikeli ve risklidir. Bunun için bu büyüyü yaptırtmaya karar verdiyseniz mutlaka bir medyum ya da iyi bir hocadan destek almanızı tavsiye ediyoruz. Büyü yapım esnasında yapılacakla en küçük bir eksik, hatalı veya yanlış söylemde büyü tam tersine dönebilir. Tırnak büyüsü sevdiğinizin size aşık olması için yapılır. Aynı zamanda bu büyüyü kısmet açma büyüsü olarakta yaptırabilirsiniz. Tırnak büyüsü nasıl çözülür, tırnak büyüsünde en önemli nokta ise büyünün yapım esnasında niyetin doğru edilmesidir. Büyü yapıldıktan sonra, büyü yaptırdığınız kişi size duygular beslemeye başlayacak ve her geçen gün duyguları yoğunlaşacak ve en sonunda size açılacaktır. Büyüyü bozdurmak istiyorsanız ibadetlerinize başlamanız gereklidir. büyü bozma işlemlerinin yanında sürekli ibadet ederek büyüyü bozabilirsiniz.

Kişiye komutalar verilerek size aşık olması sağlayacaktır. Aşk büyüleri arasında yer alan tırnak büyüsü günümüzde fazlasıyla uygulanmaktadır. Tırnak büyüsü nasıl çözülür, tırnak büyüsü bağlanma büyüsü olarakta uygulanabilir. Büyünün kalıcı olmasını istiyorsanız büyü yaptırdığınızı kimseyle paylaşmayın. Ne kadar çok kişiye söylenirse büyünün etkisi o kadar azalacaktır. Büyüye okunan kuvvetli ve güçlü tılsımlar büyü yapılan kişinin bilincini ele geçirecektir. Niyet kalpten ve eksik edildiği sürece tesirini göstermeyecektir. Büyünün tesiri doğru olduğu takdirde çok kısa süreler içinde etkisini gösterecektir yapıldıktan en fazla 14 gün içinde büyünüz sonuçlanmış olacaktır. Büyünün tesirini göstermesi için tırnak büyüsü uygulamasının tamamlanması gereklidir. Yani muska halinde yapıldıysa, muska 1 hafta göğüs hizasından ayrılmamalıdır.

Birlikte olduğunuz veya istediğiniz kişinin size bağlanması ve ölene kadar size sadık kalması için yapılır. Bu büyüler yapılmadan önce kesin kararlar verilmelidir. Kuvvetli bir büyü olduğu için bozulması biraz sizi zorlayabilir. Bunun için büyünün sağlam ve kalıcı olması gereklidir. Seçtiğiniz hocanın ya da medyumun işinde başarılı ve yaptığın büyülerin tutmuş olması gereklidir. Tırnak büyüsü nasıl çözülür, adından da anlaşıldığı üzere tırnak büyüsü, tırnak ile yapılır. Tırnak büyüsünü bozma işlemeni sadece iyi medyumlar yapabilmektedir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra