Menu

Tavuk Kemiği Büyüsü

Lades kemiği kullanılarak yapılan tavuk kemiği büyüsü etkili bir soğutma büyüsüdür. Soğurma büyüleri çok farklı şekillerde uygulanabilir ve bunların arasında tavuk kemiği büyüsü en yaygın olarak kullanılan büyüdür. Soğutma büyülerinin nihai amacı insanların ayrılmasını sağlamaktır ve kara büyüler arasında yer alır. Ayırma büyüleri insanların şiddetli ve ani ayrılmasına sebep olan kara büyülerdir fakat soğutma büyülerinde insanların arasına soğukluk sokulur. Kişiler birbirinden zaman içinde soğurlar ve sonunda ayrılırlar. İki büyü uygulamasında da amaç insanların ayrılmasını sağlamaktır.

Soğutma Büyüsü Yapmaktaki Amaç Nedir?

Soğutma büyüleri genellikle birbirini seven kadın ve erkeği ayırmak için yapılır. Tavuk kemiği kullanılarak yapılan tavuk kemiği büyüsü de bu amacı taşır. Bu büyü ile birçok seven insan birbirinden ayrılmış ve birçok evlilik de boşanmayla sonuçlanmıştır.

Soğutma büyüleri sadece yuvaları yıkılmak ve seven insanları birbirinden uzaklaştırmak için yapılmaz. Ailelerin dağılması için de bu büyü yöntemleri uygulanır ve bu büyü ile evlatların anne ya da babalarından soğuması sağlanabilir. Aileden soğutma büyüsünü uygulayanlar genellikle eşlerinin ailesine olan düşkünlüğünü çekemeyenler olur. Bu büyü sayesinde eşin ailesinden soğumasını ve uzaklaşmasını sağlamak mümkündür.

Kişinin çalıştığı işyerinden ayrılması ve bu nedenle maddi zorluk yaşamasını isteyenler de bu büyüyü yaptıranlar arasında yer alır. Bu büyüye maruz kalan kişi işvereninden soğuyacak ve itaatsiz davranmaya başlayacaktır sonunda kişinin o işyerinde çalışmaya devam etmesi mümkün olmaz.

Lades Kemiği Kullanarak Soğutma Büyüsü Yapımı

Bir tavuğun lades kemiği bu büyünün yapılması için yeterlidir. Tavuğun lades kemiğini almak için canlı bir hayvanı kesmeye gerek yoktur kesilmiş bir tavuğun lades kemiği de kullanılabilir. Kemik etlerden ayrılmalıdır ve üzerinde hiç et kalmaması gerekir bu nedenle eti haşladıktan sonra kemiği almak da uygundur.

Lades kemiği temizlendikten sonra tavuk kemiği büyüsü yapımına başlanabilir. Büyü kemiğin üzerine ilk çağlardan günümüze gelen dini metinlerden alınan sözlerin okunmasıyla gerçekleşir ve genellikle bütün kara büyülerde olduğu gibi okuma tersten yapılır. Sonunda lades kemiği ayrılır ve boş bir araziye atılır. Kemikler çürüdükçe büyü de etkisini göstermeye başlayacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra