Soğutma Duası Nedir?

Soğutma Duası Nedir?

Soğutma duası nedir? sorusu bu konuda daha önce hiç destek almamış bireyler için çok yaygındır. Eğer siz de ilişkinize zarar veren durumlarla alakalı soğutma konusunda destek almamışsanız bu duayı tuhaf karşılayabilirsiniz. Ancak soğutma duası iki kişi arasındaki yasak duyguların ortadan kaldırılması adına oldukça değerlidir. Bu çerçevede soğutmanın başarılı olabilmesi adına hareket etmek gerekir.

Aşk, iki insan arasındaki en özel duygulardan bir tanesi olurken soğutma da bu duygunun yasak bir şekilde ortaya çıkması için yapılmaktadır. Özellikle evli kimseler ya da istenmeyen ilişkilerle alakalı ön plana çıkan soğutma duası ile alakalı en ideal desteği almak adına siz de bir hoca ya da medyuma başvurmalısınız. Böylelikle hem soğutma hem de ilişkiyi kurtarma konusunda başarılı sonuçlar elde etmiş olursunuz.

Soğutma Duası Nasıl Yapılır?

Soğutma duası, erkek ya da kadın için yapılabilecek olan dualardan bir tanesidir. Bu kapsamda soğutma duası yapmak isteyen bir kimsenin dua nasıl yapılır sorusuna cevap vermesi gerekir. Çünkü soğutma duası, sıradan bir dua gibi yapıldığında arzu edilen etkiyi vermeyebilir. Bu nedenle de dikkat edilmesi gereken en önemli husus soğutma duasının profesyonel bir şekilde yapılmış olmasıdır.

Siz de istemediğiniz bir ilişkinin bitmesini istiyor ve bu konuda duanın gücünden fayda sağlamayı umuyorsanız yapmanız gereken sadece soğutma duası ile alakalı en doğru çözüme başvurmaktır. Bu da elbette bir hoca ya da medyum bulmaktır. Peki, soğutma duası yapan hocalar kimlerdir? Bu hocaları nasıl bulabilirsiniz?

Soğutma Duası Yapan Hocalar

Soğutma duası ile alakalı olarak bir hoca bulmanız gerekiyorsa dikkat edeceğiniz ilk ve en önemli detay kesinlikle hocanın ilmi seviyesi olmalıdır. Zira ilim konusunda başarılı ve beklentileri tam anlamıyla karşılayacak olan hocaların sizin için hayli değerli sonuçlara kapı aralayacağını da unutmamanız şarttır.

Soğutma duası yapan hocalar ile alakalı olarak öncelikle bir internet araştırması yapmanızın oldukça faydalı sonuçlar getireceğinden söz etmek gerekir. Öte yandan soğutma duası yapan hocanın daha önce hizmet verdiği yakınlarınızdan da bilgi alabilirsiniz. Eğer hoca ile alakalı hiç bilgiye ulaşamıyorsanız bu durumda biraz endişelenebilirsiniz. Çünkü soğutma duası yaparak sizi kurtaracağım vaadi verip size hiçbir şey sunmayan pek çok insan olabilir.

Soğutma duaları konusunda gerçekten ilmine güvendiğiniz hocaları seçtikten sonra Allah’a yakarışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok insan dua etmek için kimseye ihtiyaç duymadığını düşünür. Ancak duanın doğru yapılmaması halinde beklentileriniz boşa çıkacak ve istemediğiniz ilişkiden de kurtulamayacaksınız.

Soğutma Duası Kesin Kabul Olur mu?

Dua etmek insanın Allah’tan bir şeyler dilemesi olarak kabul edilmektedir. Bu kapsamda da soğutma duasının tutması demek duanın kabul olması demektir. Peki, duanın kabul olması ile alakalı nasıl bir durum söz konusudur?

Soğutma dualarının kesin kabul olup olmayacağı ile alakalı olarak net bir şeyden söz etmek mümkün değildir. Bu bağlamda en kalbi şekilde dua etmek ve bunun kabul olacağına inanmak gerekmektedir. Böylelikle hem duanın kabul olması mümkün olur hem de kişinin istemediği ilişkinin sonlanması muhtemeldir.

Siz de soğutma duası yaptırmak ve bu konuda kesinlik aramak adına ilmi anlamda güçlü bir hocadan destek almaya başlamalısınız. Özellikle de ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek bir hoca için titiz bir değerlendirme süreci elzemdir. Doğru araştırma ve iyi seçim sizi en iyi soğutma duası yapan hocaya ulaştırır.

Soğutma Duası Kaç Günde Tutar?

Soğutma duasının gerçekten gerçekleşip gerçekleşmeyeceği kadar duanın kaç günde etkili olacağı hususu da merak edilmektedir. Bu çerçevede yapmanız gereken sadece dua etmek, edilen duaya kalpten inanmak ve beklemektir. Eğer dua için seçtiğiniz hoca ilim sahibiyse ve uyarıları dikkate alarak hareket etmişseniz duanın kabul olmaması için hiçbir engel yoktur.

Bu durumu dikkate alarak duanızın 1 günde de 1 saatte de gerçekleşebileceğini unutmayın. Allah her şeye gücü yetendir. Bu nedenle de onun istediği her şey kısa sürede gerçekleşir. Bu da sizin için tez vakitte soğutma duasının etkilerini hissetme anlamına gelecektir.

 

 

3 Yorum

  1. arif k. dedi ki:

    ben zamanında hocama bir işlem yaptırdım ve çok işe yaradı hayatım değişti diyebilirim. Karımdan ayrılmak istiyordum çünkü beni aldattığını öğrenmiştim fakat o hala benim param olduğu için beni bırakmak istemiyordu yani benim düşüncem bu yöndeydi en azından. En sonunda peşimden düşmesi ve benden boşanmayı kabul etmesi için hocamla işlem yaptık çok kısa sürede de işe yaradı zaten allah şükür kurtuldum o hayırsız insandan.

  2. ismet kanlı dedi ki:

    Allaha şükür o nalet karıdan kurtuldum Hocam Allah seni cennetine koyssun inşallah. en sonunda katil olacaktım. bu arada hocam yeni yapmış oldugumuz Aşk tılsımı 1. haftada etki göstermeye başladı daha az önce aradı bakmadım birazdan mesaj atıcam 🙂

  3. Aliye dedi ki:

    Sevgilimi çalan kadından soğutma yaptırdım. Şükür ikinci haftada fayda gördün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara