Menu

Soğutma Büyüsünün Yapılma Amacı

soğutma büyüsünün yapılış amacıBüyü yapmak çok eskiye dayanır. İnsanlar çok uzun yıllarca büyü ile ilgilenmiş ve uğraşmıştır. Hatta bazı dönemlerde büyü ile uğraşan kişiler falcı, büyücü, şaman gibi lakaplarla anılmıştır. Bazen bazılarımız bunlara çok inanırken bazen de hiç bir zaman inanmayıp dalga geçtik. Büyü kişi inancı ile yapılabilen zorlu bir süreçtir. Bu konularda kesinlik ve garanti vermek yalan göstergesidir.

Her durumda her insana karşı büyü yapılabilir. Bunlara örnek vermek gerekirse sizi rahatsız eden ve hayatınızı zorlaştıran bir insan varsa bundan kurtulmak için ona soğutma büyüsü yapabilirsiniz. Peki soğutma büyüsü nasıl yapılmalı ve hangi durumlarda kullanılmalıdır.

Soğutma büyüsünün yapılışı konusunda daha önceden bu konuda tecrübe etmiş bir medyum bulmalısınız. Bu işin en önemli noktası yalancılara değil gerçekten bu ilim ile uğraşan insanlara denk gelmeniz. Dışarıda bulunan kötü niyetli insanlar sizin problemlerinizden faydalanıp sizi zor duruma soka bilir. Gerçek medyum karakteri dürüst ve akılcıdır. Mantığa yatmayan diyaloglar ile kandırılmayın. Büyü sizi ufak büyük rahatsız eden herkese uygulana bilir. Büyünün yapılacağı kişinin herhangi bir şartı taşıması gerekmez.

Büyü yapılacak bireyin bir eşyasının büyü sırasında kullanılması en etkili yöntemdir. Kişi bedenine ait bir ürünün kullanılması. Tükürük, saç, tırnak gibi malzemelerin sizi kesin sonuca götürecektir. Aksi taktirde büyünün tutmama ihtimali de vardır.

Peki soğutma büyüsünü yaptığını bireyin hiç bir şeyi sizde yoksa bu durumda nasıl bir çözüme gidebilirsiniz. Bunun en iyi çözüm yolu sizin inancınız olacaktır. Yapılan büyüye kalbinizden inanır ve yürekten isterseniz, sizin kendinize ait vereceğiniz bir saç teli büyü üzerinde onun saç teliymiş gibi olur. Bunun için gerçek bir inanç gereklidir. Kalbinde büyüye inanmayan kişiler hayatları boyunca doğru büyüyü yapamaz ve yaptıramaz. İnanç bu işin kilit noktasıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra