Menu

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır Tesirleri Nelerdir?

soğutma büyüsü tesirleriSoğutma büyüsünün diğer bir adı da ayırma büyüsü olarak geçmektedir. Bu büyü birilerini birbirinden ayırmak için yapılmaktadır. Genellikle eşleri ve sevgilileri birbirinden ayırmak için soğutma büyüsü yapılır. Dışarıdan herhangi bir etki veya yardımla bu büyü yapılmaz. Soğutma büyüsü birbirlerini seven iki çiftin bilinçleri ve ruhsal dünyalarını bozmak için yapılır. Birbirlerinden nefret edecek duruma gelirler.

Soğutma büyüsünden önceki  zamanda çiftler birbirlerini ne kadar çok seviyorsa bu büyü yapıldıktan sonra o derece nefret ederler. Yani diğer bir ifade ile soğutma büyüsünde duygular tam tersine çevrilir. Ayırma büyüsünün birden fazla türü bulunmaktadır. Eğer ayırma büyüsü fark edilip hemen bozulmadığı takdirde ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Etkili bir soğutma büyüsünün yapılması isteniyorsa okunacak dualar ve işlemler ciddi bir biçimde takip edilmelidir. Eğer ilişkinizde herhangi bir sorun yaşamıyorsanız sevgiliniz ya da eşiniz sizi çok seviyorsa aniden tüm bu hisler tersine çevrilmiş bir şekilde devam ediyorsa soğutma yani diğer bir ifade ile ayırma büyüsünden şüphelenebilirsiniz. Bu büyünün en genel amacı sevenleri birbirinden soğutmak yada ayırmak ve daha sonra ise soğuttukları kişiye sahip olmak. Özellikle bu büyü en sık olarak eşlere uygulanmaktadır.

Önemli bir husus şudur ki: Eşlere yapılan soğutma büyüleri çok tesirli ve etkilidir. Eşler bir anda birbirlerinden nefret eder soğur ve ayrılma derecesine kadar gelir. Her büyünün yapılması günah olduğu gibi soğutma büyüsü yapmakta günahtır. Soğutma büyüsü aynı zamanda kara büyü kategorisine girmektedir. Günümüzde ise soğutma büyülerinin farklı farklı uygulanış biçimleri vardır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapılması için gebe kalan bir köpeğe ihtiyaç  vardır. Böyle bir köpek bulunduktan sonraki aşama ise yavru köpeği besledikten sonra onun sütünün alınması gerekir. Daha sonra bu sütün içine bir miktar un koyularak hamur haline getirilir. Kağıt, bal mumu ve bir parça ile muska yapılır ve soğuması beklenen kişinin kapısının eşiğine bırakılır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra