Menu

Soğutma Büyüsü Yaptıranlar

soğutma büyüsü yaptıranlar10 yıl boyunca kötü bir adamla evli kaldım. Görücü usulü ile evlendik. Ben çok genç bir yaşta olmama rağmen ailemin de zorlaması ile evlenmek zorunda kaldım. Ama evlendiğim ilk günden beri yaşadıklarım çok fazla oldu. Eşim hem bana kötü davranıyor hem de ilgilenmiyordu. Sürekli evde huzursuzluk vardı. Bu durumdan artık çok sıkılmıştım. Ama ailemin de baskısı üzerimde olunca bir türlü boşanmaya karar veremiyordum. Zaten kendisini hiçbir zaman sevmemiştim.

Son zamanlarda bu durum daha çok canımı sıkmaya başladı. Bir kaç kere evden tek başıma çıkıp, hiç geri dönmemeyi ve yeni bir hayat kurmayı düşündüm. Ama her şey düşündüğüm kadar kolay olmadı. Olmayacaktı da. Ayrıca hiç arkadaşım da yoktu ve ben internetten çok fazla anlayan bir insan değildim. Sadece hep görüştüğüm bir komşum vardı.

Bir gün yine bana geldiğinde çok mutsuz olduğumu anlamış ve artık bu durumdan kurtulmam gerektiğini söylemişti. Bende istiyordum. Fakat bu söylediği şey o kadar kolay olmayacaktı. Bana bir hocaya gitmemi ve görüşmemi söyledi. Medyum Hoca’nın telefonunu verdi. Onun telefonundan aradım ve durumumu anlattım. Medyum Hoca bana soğutma ve ayırma çalışmasından bahsetti. Biraz çekingen olduğum için detaylarını sormadım. Ama o güzel bir anlatım şekli ile bana her şeyi söyledi. Ben de başlamak istedim.

Çalışmaları benim evime değil komşumun evine göndermesini istedim. Bu isteğimi de kabul etti ve bir süre sonra komşum kargo ile birlikte geldi. İçinden çıkan vefk çalışmalarını üzerimde taşımaya başladım. Bazılarını da evin belirli yerlerine koydum. Herhangi bir değişim olup olmayacağını çok merak ediyordum. İki hafta geçti üzerinden ve eşim bir anda bana yaklaşmamaya başladı. Sanki tüm kötü huyları da onunla birlikte gidiyormuş gibi oldu.

Bir ay sonra bana boşanmak istediğini söyledi. Duyduklarıma inanamıyordum. Kabul ettim ve anlaşmalı bir şekilde boşandık. O günden sonra bir daha yüzünü görmedim. Gerçekten Medyum Hoca gibi bir insan hayatım boyunca tanımadım. Onun sayesinde özgürlüğüme kavuştum. Her gün Allah’a şükrediyorum. Medyum Hoca gibi dürüst, işini iyi yapan bir insanla karşılaştığım için.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra