Menu

Soğutma Büyüsü Detaylı Anlatım ( Nedir, Nasıl Yapılır)

soğutma büyüsü nedir, nasıl yapılırSoğutma büyüsü herkes tarafından yapılabilecek büyüler arasındadır. Yapılışı oldukça zahmetlidir ve medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Diğer büyülere göre kalıcı bir yapıya sahiptir ve kolay kolay bozulmaz. Büyü üzerine tecrübesi olmayan kişiler tarafından ne bozulabilir, nede yapılabilir, aynı zamanda bu büyü herkese yapılabilmektedir.

Soğutma büyüsü genel olarak kadın veya erkek kişinin görüştüğü bir kimseden uzaklaşması amacıyla yapılır. Fakat farklı birçok durumda da etkilidir. Özellikle ailesine çok düşkün ve bir türlü kopamayan bireyin ailesi ile arasının açılması amacıyla bu büyü uygulana bilir.

Bir kişi kendin birini soğutmak isterse de bu durumda soğutma büyüsü yapılabilmektedir. Eğer kurtulmak istediğiniz birisi varsa ve bu size bela olmuş durumda ise soğutma büyüsü yaparak onu etrafınızdan uzaklaştırabilir ve ondan kurtulabilirsiniz. Soğutma büyüsünü kime karşı yaparsanız o kişi sizin bir daha etrafınızda olmayacaktır.

Doğru yöntemler kullanılarak yapıldığı zaman mutlak sonuç veren bir büyü çeşididir. Büyü yapılışı hakkında çeşitli söylemler ortaya atılmış olsa da genellikle köpek ile yapılır. Yakın zamanda hamile kalmış bir köpek belli bir süre bakılır ve ardından büyü yaptırmak isteyen birey köpekten aldığı sütü medyuma götürür, bu süt ile birlikte bir hamur yoğurulur ve çeşitli medyum becerileri ile muska haline getirilir.

Size verilen muska ve medyum size vereceği diğer malzemeler büyü yapılan kişinin hanesinin yakınlarına gömülür. Eğer evine girebildiğiniz bir kişi ise onu evin bir yerine saklamanız daha mutlak sonuca ulaştıracaktır. Yine de görüştüğünüz medyumun tavsiyelerini dikkatli bir şekilde dinleyin ve açık bir şekilde tüm detayları onunla paylaşın. Medyum size en doğru şekilde yardımcı olacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra