Menu

Soğan Büyüsü Nasıl Yapılır ve Nasıl Bozulur?

soğan büyüsü nasıl bozulurDünyanın hemen hemen birden çok farklı ülkesinde binlerce çeşit büyüye rastlayabilirsiniz. Soğan büyüsü bunlardan sadece bir tanesidir. Genel olarak soğan büyüsünün yapılış amacı sevgilileri birleştirmek olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyü çeşitlerini genel olarak 3 tane başlık altında toplayabiliriz. Ak büyüler, kara büyüler ve muhabbet için yapılan büyüler diye ayırabiliriz.

Kara büyü olarak adlandırılan büyüler: Bu büyülerin yapılış amacı kötülük yapmaktır. Bir kişinin bir kişiden nefret etmesi, herhangi birinin işlerinin bozulması ve yolunda gitmemesi ya da aile ilişkilerinin dağılması gibi birçok kötülük içermektedir. Bu büyüler tamamen kişiye zarar verir.

Ak büyü olarak adlandırılan büyüler: Bu büyüler genellikle bağlama ve yönlendirme büyüleri olarak adlandırılmaktadır. Büyüye maruz kalan kişilerin düşünceleri yönlendirilir. Ak büyünün yapılış amacı birinin biri ile olan muhabbetinin artması ya da bir kişinin diğer bir kişiye sıcak bakması için yapılır.

Muhabbet büyüsü olarak adlandırılan büyüler: Bu büyüler genellikle kişilerin birbirine şirinlik kazanması için yapılır. Eğer bir kişi sevdiğine de kavuşmak istiyorsa da bu büyü yapılır.

Soğan büyüsü, bu büyü çeşitleri içerisinden hem ak büyü hem de kara büyü kategorisine girmektedir. Eğer iki sevgili birleşmek istiyorsa bu büyü yapılabilir. Büyü çeşitleri çok olduğu için soğanla yapılan büyü çeşitleri de oldukça fazladır. Genel olarak halk arasında soğan kabukları cinlerin parası olarak geçmektedir. Bu yüzden dolayı da soğan kabuğu ve soğanla yapılacak olan büyüler de önemli ölçüde dikkat etmek gerekmektedir. Bu büyüyü önüne gelen herkes yapamaz. Bilgi sahibi olmayan ve büyü işlerinden anlamayanlar eğer bu büyüleri yapmaya kalkışırsa kötü sonuçlar meydana gelebilir. Halk arasında bilinen üç harfliler yani cinler insanlara çoğunlukla büyü ve negatif yöndeki enerjiler ile musallat olurlar.

Soğan Büyüsü Nasıl yapılır?

İlk olarak sevdiği kişinin ismi soğan tohumuna yazılır. Ardından isim yazılan tohumun üzerine Yasin ve Fatiha okunur. Daha sonra okunan tohum yeni bir saksı içerisine koyulur. Bu işlemler soğan tohumu yeşerene kadar devam edilir ve gece gündüz kişinin ismi niyet edilir ardından Yasin ve Fatiha okunur.

Soğan Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyüyü bozmak ya da etkisiz hale getirmek istiyorsanız bir bardak suyun içerisine 21 adet Ayetel Kürsi, 21 Fatiha, 21 İhlas, 21 Felak ve 497 besmele okunmalıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra