Menu

Siyah Mum Büyüsü

Mum büyülerinde mumun rengine göre uygulama alanları farklılıklar gösterir. Evlenmek isteyenler beyaz mum kullanarak büyü yaptırırken ateşli bir aşk yaşamak isteyenler kırmızı mum ile büyü yaptırır. Çaresizce şifa arayanların şifa bulmak amaçlı yaptırdığı büyüde sarı veya yeşil renk mum kullanılır. Kullanım amacı en kötü olan ise siyah mum büyüsü olarak kabul edilir.

Siyah Mum Kullanılarak Yapılan Kara Büyüler

Mum büyülerinde siyah rengi tercih edenler art niyetleri olan insanlardır. Siyah mum uygulamaları kara büyüler arasında yer alır ve özellikle birbirini seven insanları ayırmak amacı ile kullanılır. Birçok insanın yuvası kendilerine siyah mum büyüsü yapıldığı için yıkılmıştır.

Siyah mum kullanılarak yapılan bağlama büyüsü uygulaması da vardır. Buradaki amaç bağlama olsa da yine de niyet kötüdür. Bu şekilde yapılan büyüler ile bağlanmak istenen kişinin tüm iradesi kırılır ve büyü yaptıran kişinin kölesi haline gelir. Buradaki amaç aşk yaşamak değil sahip olmaktır. İnsanların iradesi öylesine kırılır ki son derece uygunsuz beraberlikler yaşamaları hatta evlenmeleri söz konusu olabilir. Bu nedenle siyah mum kullanılarak yapılan bağlama büyülerini masum kabul etmek mümkün değildir.

Siyah Mum Büyüsünün Yapılış Aşamaları

Siyah mum büyüleri ister bağlamak ister ayırmak amacıyla yapılsın kişilerin bu büyüyü yaptırmadan önce bir kara büyü uygulaması içinde olduklarını bilmeleri gerekir. Öncelikle bir mum alınır ve yakılır. Büyü yapılacak kişinin fotoğrafı da hazır bulundurulur. Mum yandıkça oluşan is ile siyaha boyanır. İs ile siyah renge boyanan mum siyah mum büyüsü yapmak için hazır hale getirilmiş olur.

Mumun isi ile bir vefk hazırlanır. Vefki hazırlarken medyum sadece mumda oluşan is ile çizimlerini yapar. Bu arada fotoğrafa da erimekte olan mumdan damlatılır ve fotoğraf muma bulanır. Hoca yardım aldığı ruhani varlıklardan büyünün etkili olması için istekte bulunur ve büyü tamamlanmış olur. Bu büyüye maruz bırakılan kişiler uygulamanın güçlü etkileri ile savaşmak zorunda kalacaklardır. Eğer bağlama amaçlı yapılmışsa kişi bu büyüyü yaptıranın kölesi haline gelecek ve gözü başka hiçbir şey görmeyecektir. Eğer ayırma amaçlı yapıldıysa sevdiğinden nefret eder duruma gelecektir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra