Menu

Sivri Biber Büyüsü

Sivri biber büyüsü geçmişten günümüze en tesiri yüksek ve en tehlikeli büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Sevgililerin ve eşlerin bağlanması için yapılan büyü kesinlikle tek başına yapılmamalıdır. Sivri biber büyüsü diğer bir adıyla kırmızı biber büyüsü olarak da geçmektedir. Bu büyü uygulamasını yaptırmak istiyorsanız muhakkak bir medyum ya da hocadan destek almanızı tavsiye ederiz. Çünkü büyü esnasında veya sonrasında eksik, hatalı veya yanlış bir sözcük kullanımı ile büyü tamamen farklı bir boyut alabilir. Sizin önünüze geçemeyeceğiniz problemler çıkarabilir. 3 harfliler ile yapılan büyü, yaptırdığınız kişinin bilincine girerek ona komutlar verir. Bu büyüyü yapmadan önce dinimizde büyünün kesinlikle yeri olmadığını bilmeniz gereklidir. Her yolu deneyip isteğinize kavuşamadıysanız en son çare büyü uygulaması yaptırabilirsiniz.

Sivri biber büyüsü oldukça etkili ve tesirli bir büyüdür, iki sevgiliyi bağlar ve ölene dek ayırmaz. Büyüyü yaptırmaya karar verdiyseniz artık büyünün yapılışına geçebilirsiniz. Büyüyü yapmadan önce büyü yapan ve büyü yaptırılacak kişinin bilgileri, yıldız uyumu ve doğum yıllarına bakılarak başlanır daha sonra 1 adet kırmızı sivri biber yakılır. Süryanice ve İbranice dualar eşliğinde yakılacak biber kül haline geldikten sonra büyü işlemi tamamlanmış olur. Büyü genellikle yapıldığı an itibariyle tesirini göstermeye başlar, en fazla 1 hafta sonra büyü yapılan kişinin üzerinde etkisi kurulur. 1 hafta sonra kişi sizinle tamamen bağlantısını kurar. Kişilerin kendine yaptırabildiği gibi büyü başkaları içinde yapılabilir. Başka birinin üzerinde büyü yapmak isterseniz öncelikle yapacağınız kişi için vekalet almanız gereklidir.

Büyü yaptıracağınız kişinin izni alındıktan sonra büyü uygulamasına başlanabilir. Sivri biber büyüsü, yapıldıktan sonra hemen tesirini gösteren nadir kuvvetli büyüler arasındadır. Aynı zamanda bu büyü ayrılmış iki insanın bir araya gelmesi içinde uygulanabilir. Büyünün yapılış şekli farklıdır. Biber ateşle yakıldıktan sonra büyü yapan kişiye verilir ve gece 12den sonra tekrardan biberin yakılması istenir. Kişi kendisi biberi yakarken niyetini doğru yapmalıdır. ‘A kişisinin bana tekrardan kalben bağlanmasını beni ömrü boyunca sevmesini ve aramızda tekrar problemler yaşanmaması’ niyetini ettikten sonra biberler yakılır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra