Menu

Şirinlik Büyüsü Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Yapılır?

şirinlik büyüsü nasıl yapılırŞirinlik büyüsünün birden fazla değişik amaçları bulunmaktadır. Şirinlik büyüsünü yapan insanlar eşlerini, nişanlılarını ve sevgililerini etkilemek için bu büyüyü yapabilir. Şirinlik büyüsü yapan bir insan karşısındaki kişiye şirin ve sevimli gelir. Şirinlik büyüsü yapılan kişilerde karşısındaki kişiye sevimli tatlı görünmeye başlar ona karşı önemli ölçüde sevgi ve saygı duyar aynı zamanda sempatiklik duymaya başlar. Şirinlik büyüsünü genellikle çevresindeki insanlara şirin görünmek, sevgilisine, kocasına ya da nişanlısına şirin ve tatlı görünmek isteyen herkes yaptırabilir. Şirinlik büyüsü oldukça kısa bir süre içerisinde kendisini gösterebilir.

Eğer bu büyüyü yaptırırsanız etrafınızdaki insanlar size karşı koyamayacak sizi mutlu ve rahat ettirmek için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklardır. Bu büyüyü birçok değişik amaç için yaptırabilirsiniz. Sevgilinize, eşinize, nişanlınıza bu büyüyü yaptırarak onların size karşı düşkün olmasını sağlayabilir ve aynı zaman da gözünün sizden başkasını görmemesine sebep olabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Ne İşe Yarar?

Etrafınızdaki insanlar sizi sever ve sizi mutlu ettirmek için ellerinden geleni yaparlar. Hayatınızda mutlu olur ve hayata karşı pozitif olmaya başlarsınız. Bütün işlerinizin rast gitme ihtimali oldukça yüksektir. Sevilmek isteyeceğiniz kişiler tarafından bütün ölçüde sevileceksinizdir. Etrafınızdaki kişiler tarafından sözünüz dinlenecektir. Kısacası istediğiniz her şeye kavuşmaya başlayacaksınız.

Şirinlik Büyüsü Hangi İstekler Karşısında Yapılmaktadır?

Çoğu zaman şirinlik büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler özel hayatlarında şirin, tatlı, sevimli, sohbetiyle insanlara büyük ölçüde keyif veren, sıcak kanlı, ılımlı, olumlu ve sempatik görünmek için yaptırılır. Bu büyü kısmetlerin açılmasını da sağlamaktadır. Sempatik ve sıcak kanlı görünen insanların oldukça fazla arkadaşa sahip olurlar ve arkadaşlık edinme konusunda neredeyse hiçbir zorluk ile karşılaşmazlar. Eğer birçok insan size soğuk göründüğünüzü söylüyorsa bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Bu büyü tam size göre olacaktır. Şirinlik büyüsü herkesin gözünde farklı olmanızı sağlayacaktır. Önemli ölçüde arkadaşlık bağlarınız gelişir ve daha samimi bir hale gelmeye başlar. Kalıcı ve sağlam dostluklar kurmanıza büyük bir katkı sağlar.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

İlk olarak bu büyünün duasının doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Büyü yapımında büyüyü yaptırcağınız kişinin annesinin ismi kullanılır. Metal bir kabın içine sabahın ilk ışıklarına doğru soğuk süt koyulmalıdır.Tam olarak 11 defa yüzünüze sütü sürmeniz gerekmektedir. Sütü her yüzünüze sürdüğünüz zaman 33 defa ya Muttan Kabali denilmesi gerekir. En son olarak da yüzünüzü ılık bir su yardımı ile yıkayınız.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra