Menu

Sihir Büyü Nasıl Bozulur?

Sihir ile büyü aynı şeydir. Sihir, büyünün Kuran’daki ifade biçimidir. Bu nedenle sihir büyü nasıl bozulur diye merak edenler büyü bozma yöntemlerine bakmalıdır. Büyü çok sık kullanılan bir uygulamadır ve zaman zaman insanlar kendilerine ya da çevrelerindeki insanlara büyü yapıldığından kuşkulanır. Böyle kuşkular duymak için büyü belirtilerini bilmek gerekir.

Sihir Büyü Belirtileri

İnsanlar elde edemedikleri şeyleri büyü yoluyla elde etmeye çalışırlar. Kimi insanlar büyü yaptırmayı basite alarak olur olmaz nedenlerle büyü yoluna giderler. Büyülerin uygulandıkları kişiler üzerinde çok ciddi tesirleri olur ve bu insanlar genellikle kendilerine büyü yapıldığını anlamadıkları için sihir büyü nasıl bozulur arayışına girmez. İnsanlar büyüye maruz kaldıklarında birçok psikolojik ve fiziksel sorunlar yaşamaya başlar fakat bu sorunlar normal sağlık sorunları ile de benzediği için birçok insanın aklına büyüye maruz kaldığı gelmez. İnsanlar yaşadıkları sorunlara tıbbi cevap bulamazlarsa büyü yapıldığından şüphelenmeli ve bir medyum tarafından kendilerine bakım yapılmalıdır.

Üzerlerine büyü uygulanan kişilerin öncelikle psikolojileri bozulur ve karakterleri değişmeye başlar. Bu değişiklikleri ilk önce kişinin yakın çevresi fark eder fakat o kadar etkili büyüler vardır ki bunlar kişi ile beraber çevresindekileri de etkileyebilir. Bu durumlarda kimse büyüden şüphelenmez. Büyünün etkisine giren insanlarda uyku sorunları başlar, çok sık kabuslar görürler ve uykularından korkarak uyanırlar. Anlamsız bir yorgunluk hissederler ve hiçbir şey yapmak istemezler. Bedenlerinde sebepsiz ortaya çıkan kızarıklıklar ve morluklar oluşur. Kişiler kendilerini bedenlerinin dışındaymış gibi hisseder, kimsenin görmediği insanlar görür ve kimsenin duymadığı sesler işitir. Kişi aşırı derecede asabi olur, evinden ve ailesinden uzaklaşmaya başlar.

Sihir Büyü Etkisi Nasıl Kaldırılır?

Kişinin bir büyüye maruz kaldığını hissetmesi ile sihir büyü nasıl bozulur arayışına girmesi son derece doğaldır. Yapılan büyünün mahiyetine ve gücüne göre medyumlar farklı büyü bozma yöntemleri uygularlar. Kimi büyüler çok etkilidir ve bozulması çok güç olur kimi büyüler de ancak büyüyü yapan medyum tarafından bozulabilir. Fakat büyülerin bozulmasının en etkili yolu Kuran’dadır. Belli başlı ayetler ve sureler büyünün etkilerinin ortadan kalkmasında çok etkilidir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra