Menu

Sevgiliyle Evlenme Büyüsü

Evlilik büyüleri birçok nedenden dolayı yapılır. Çiftler evlenmek istiyordur fakat aileler karşıdır. Bu durumda aileleri ikna etmek için evlilik büyüsü yaptırırlar. Kadın yada erkek birisini çok seviyordur. Onunla evlenip bir ömür boyu birlikte olmak istiyordur. Fakat aşık olunan kişi aynı düşüncede değilse, bu kişiye evlilik büyüsü yaptırılabilir.

Sevgiliyi Evlenmeye İkna Etmek

İki insan birbirini sevebilir ve beraber olabilirler. Bu sevgililer gayet iyi anlaşabilir. Uzun yıllardır beraber de olabilir. Sevgililerden biri evlenmek isterken diğeri bundan kaçabilir. Bu durumda evlenmek isteyen taraf genelde kadın olur. Uzun süreli birlikteliklerin sonunda evlilik gerçekleşmezse kadın mağdur olur. Hem ailesine karşı, hem de topluma karşı mağduriyetleri oluşur. Bu nedenle kadın sevgiliyle evlenme büyüsü yaptırarak mağduriyetini sonlandırmak isteyecektir.

Burada söz konusu olan bir aşk büyüsü değildir. Çift zaten birbirine aşıktır. Fakat bir taraf evlilikten kaçıyordur. Bunun nedeni kendisini hazır hissetmemesi olabileceği gibi evlilikten korkması da olabilir. Burada bir hoca vasıtasıyla yapılacak uygun büyüyle kaçan taraf ikna olacaktır.

Evliliğe İkna Büyüleri

Medyumlar ya da hocalar vasıtasıyla yapılan ikna büyüleri çok etkili olmalarıyla bilinir. Bu büyülerde en çok kullanılan yöntem dualardır. Bu amaca uygun dualar, uygun zamanlarda okunur. Evlenmek isteyen tarafın da okuyabileceği bu duaların hangileri olduğu, hoca tarafından kişiye söylenecektir. Dua okunurken dikkat edilmesi gereken nokta doğru zamanda ve doğru sayıda okumaktır. Gün atlamamak gerekir.

Hocalar vefk yoluyla da çalışmalar yaparlar. Vefk çalışması yapılmadan önce, hoca bazı bilgiler isteyecektir. Evliliğe ikna edilecek kişinin ad ve soyadı, gün, ay ve yıl olarak detaylı doğum tarihi ve annesinin adı bilinmek zorundadır. Verilen bu bilgiler doğru olmalıdır.  Hoca bu bilgilerin ışığında vefk hazırlamaya başlar. Yapılan hesaplamalarla kişilerin yıldız uyumuna bakılır ve yıldızları bağlanır. Hoca bu dönemde hüddamlardan yardım ister. Hüddamların da yardımıyla büyü tamamlanır ve vefk çalışması biter. Vefk katlanır ve su geçirmeyecek pozisyonda sarılır. En son vefkin üzerine okunacak duayla büyüleme işlemi bitecektir.

Büyü yaptıran kişi sevgilisinin düşüncelerinin değişmeye başladığını fark edecektir. Bu değişim ortalama bir hafta sonra başlar ve iki hafta içinde tamamlanır.

5 Comments
  1. Ertan sumak Ekim 15, 2018 / Cevapla
  2. GURBETC BEDO Ekim 16, 2018 / Cevapla
  3. Cesur a Ekim 17, 2018 / Cevapla
    • Ertan sumak Ekim 18, 2018 / Cevapla
  4. Demet Ekim 26, 2018 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra