Sevgiliyle Evlenme Büyüsü

Sevgiliyle Evlenme Büyüsü

Evlilik büyüleri birçok nedenden dolayı yapılır. Sevgiliyle Evlenme Büyüsü Çiftler evlenmek istiyordur fakat aileler karşıdır. Bu durumda aileleri ikna etmek için evlilik büyüsü yaptırırlar. Kadın yada erkek birisini çok seviyordur. Onunla evlenip bir ömür boyu birlikte olmak istiyordur. Fakat aşık olunan kişi aynı düşüncede değilse, bu kişiye evlilik büyüsü yaptırılabilir.

Sevgiliyi Evlenmeye İkna Etmek

İki insan birbirini sevebilir ve beraber olabilirler. Bu sevgililer gayet iyi anlaşabilir. Uzun yıllardır beraber de olabilir. Sevgililerden biri evlenmek isterken diğeri bundan kaçabilir. Bu durumda evlenmek isteyen taraf genelde kadın olur. Uzun süreli birlikteliklerin sonunda evlilik gerçekleşmezse kadın mağdur olur. Hem ailesine karşı, hem de topluma karşı mağduriyetleri oluşur. Bu nedenle kadın sevgiliyle evlenme büyüsü yaptırarak mağduriyetini sonlandırmak isteyecektir.

Burada söz konusu olan bir aşk büyüsü değildir. Çift zaten birbirine aşıktır. Fakat bir taraf evlilikten kaçıyordur. Bunun nedeni kendisini hazır hissetmemesi olabileceği gibi evlilikten korkması da olabilir. Burada bir hoca vasıtasıyla yapılacak uygun büyüyle kaçan taraf ikna olacaktır.

Evliliğe İkna Büyüleri, Sevgiliyle Evlenme Büyüsü

Medyumlar ya da hocalar vasıtasıyla yapılan ikna büyüleri çok etkili olmalarıyla bilinir. Bu büyülerde en çok kullanılan yöntem dualardır. Bu amaca uygun dualar, uygun zamanlarda okunur. Evlenmek isteyen tarafın da okuyabileceği bu duaların hangileri olduğu, hoca tarafından kişiye söylenecektir. Dua okunurken dikkat edilmesi gereken nokta doğru zamanda ve doğru sayıda okumaktır. Gün atlamamak gerekir.

Hocalar vefk yoluyla da çalışmalar yaparlar. Vefk çalışması yapılmadan önce, hoca bazı bilgiler isteyecektir. Evliliğe ikna edilecek kişinin ad ve soyadı, gün, ay ve yıl olarak detaylı doğum tarihi ve annesinin adı bilinmek zorundadır. Verilen bu bilgiler doğru olmalıdır.  Hoca bu bilgilerin ışığında vefk hazırlamaya başlar. Yapılan hesaplamalarla kişilerin yıldız uyumuna bakılır ve yıldızları bağlanır. Hoca bu dönemde hüddamlardan yardım ister. Hüddamların da yardımıyla büyü tamamlanır ve vefk çalışması biter. Vefk katlanır ve su geçirmeyecek pozisyonda sarılır. En son vefkin üzerine okunacak duayla büyüleme işlemi bitecektir.

Büyü yaptıran kişi sevgilisinin düşüncelerinin değişmeye başladığını fark edecektir. Bu değişim ortalama bir hafta sonra başlar ve iki hafta içinde tamamlanır.

Sitede yer alan tariflerin çoğu kitaplardan alıntı ve örnek amaçlıdır kendiniz asla bu tür işlemlere kalkışmayın çünkü büyü şeytani işlemler ve İslam dinine tamamen aykırı bir uygulamadır.

5 Yorum

 1. Ertan sumak dedi ki:

  Merhaba ben medyum hocayı google de evlenme büyüsü yazınca buldum bizler bu şeylere büyü diyoruz belki ama insanlar sanırım bu şekilde araştırdıklarından ben vefk yaptrdım gayet de memnun kaldım ve kırk günden önce etki göstermeye başladı hocam sağolsun işiyle çok ilgili ben ne zaman arasam ulaştım ve her daim sorularımı yanıtladı 22 günde başarıyı sağladık sevdiğimle evlenmek için başvurmuştum Allah ondan razı olsun eşi benzeri olmayan bir insandır deneyin görün tavsiye ederim doğru medyum

 2. GURBETC BEDO dedi ki:

  CK GUZL MASALLH BENDE ULASCAM YAPTRMAK STYRUM

 3. Cesur a dedi ki:

  Ertan meraba ismi nedir acaba telefonu var mı? Yazar mısın lütfen ?

  1. Ertan sumak dedi ki:

   Merhaba vard evet 0542 2546214

 4. Demet dedi ki:

  Dogru durust arayip bulqcaginiz en guvenilir hoca kesinlikle bu hoca

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara Bağlama Büyüsü - Soğutma Büyüsü - Ayırma Büyüsü - Aşık Etme Büyüsü - Bağlama Duası