Menu

Sevgilimle Evlenme Büyüsü

Evlenme büyüleri kişileri birbirine bağlamak amacıyla yapılan, altında iyi niyet yatan büyülerdir. Bu tarz büyüler ak büyü sınıfına girer ve kimseye zarar vermez. Niyetin temiz olması çok önemlidir. Evliliği isteyen kişi, bu evliliği menfaat amacıyla istiyorsa artık bu niyet iyi kabul edilmez.

Sevgilimle Evlenmek İçin

Sevgilimle evlenmek için her yolu denerim diyenler sevgilimle evlenme büyüsü yaptırma yoluna gidebilirler. Bu insan beraber olduğu insanı çok seviyor ve birlikte yaşlanmak istiyordur. Hayatta insanların sevdikleriyle beraber olabilmeleri en doğal haklarıdır. İnsan kendisine bahşedilen hayatı mutlu geçirmek ister. Mutlu geçecek bir hayatın temelinde de sevilenle beraber olmak yatar.

Sevgililerden biri evlenmeyi çok istiyordur fakat karşı taraf evlilik olayına sıcak bakmıyorsa, evlik gerçekleşemeyebilir veya gerçekleşmesi zaman alabilir. Sevilen kişinin ailesinin de bu birlikteliği onaylamıyor olması ihtimali de olabilir. Aile bu evliliğe karşı çıkıyordur. Her iki durumda da yapılacak bir evlilik büyüsü evlenmek isteyen tarafa yardımcı olacaktır. Bu büyü sayesinde ailenin de sevilenin de düşünceleri değişecektir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü birçok yolla yapılabilir. Kişi bu yollardan birisini tercih etmek durumundadır. Evlilik büyüleri kişinin kendisinin okuyacağı dualar yoluyla yapılabilir. Okunması gereken dualar bellidir. Kişi bu duaları önerilen zaman diliminde ve önerilen gün sayısında okumaya başlar. Burada zamanı ve günü atlamamak çok önemlidir. Yoksa dua anlamını yitirir ve büyü amacına ulaşmaz.

Evlilik büyüleri genellikle ay büyüme evresi durumundayken yapılır. Dua ile yapılacaksa bu dönemde başlanması tavsiye edilir. Medyum veya hoca aracılığıyla yapılacaksa, onlar da ayın büyüme evresini tercih edecektir. İyi amaçlarla yapılan büyüler için bu evreler kullanılır.

Evlendirme büyüleri vefk yoluyla da yapılır. Vefk yoluyla yapılan büyüler çok etkilidir. Vefk çalışmalarını hocalar yapar. Büyüden gerçekten fayda görülmek isteniyorsa bu yol denenebilir. Bunun için bir hoca ile irtibata geçmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta hocanın gerçekten işinin ehli olmasıdır. Vefk çalışmalarında çok hassas hesaplamalar vardır ve bunlarda yapılacak en ufak bir hata evlenmek yerine sevgilinizi kaybetmenize yol açabilir. Büyü ciddi bir iştir ve mutlaka uzmanına yaptırılmalıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra