Menu

Sevgi Büyüsünün Etkileri

Sevgilisinden, eşinden ya da nişanlısından ayrılmış olan kişilerin aklına ilk olarak sevgi büyüsü yaptırmak gelmektedir. Unutulamayan bir sevgiliyi geri döndürmek ya da ilişkide eskisi gibi aşkın ve heyecanın kalmaması gibi nedenlerden dolayı kişiler sevgi büyüsüne başvurmaktadırlar. Sevgi büyüsü aynı zaman da platonik olarak aşık olunan kişinin gönlünü kazanmak ve o kişiyi kendine aşık etmek için de oldukça tesirlidir. Sevgi büyüsü, büyü yapabilen medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bu büyüyü ya da herhangi başka bir büyüyü yaptırmak için kişilerin iyi bir medyum seçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bu işlerden hiç anlamayan ve büyü yapabildiğini iddia eden kişiler tarafından dolandırılabilirsiniz.

Sevgi büyü denilen şey aslında çeşitli ritüel ve duaların bir araya getirilerek istenilen enerji karmasının oluşmasını sağlamaktadır. Sevgi büyüsü yapılacağında büyünün yapılacağı kişi hakkında bilgiler gerekmektedir. Doğum yılı, günü, saati, anne adı gibi bilgiler oldukça önemlidir. Büyü yaptırılacak kişi hakkında tüm detayları önceden öğrenilmesi oldukça önemlidir. Sevgi büyüsünün farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında kişinin istediği şeye göre medyum bir yol seçer ve o yola göre büyüyü tamamlar. Büyülerin her zaman tutacağının ve kişinin isteklerinin olacağının da kesin bir garantisi bulunmamaktadır. Bu ayrıntının da unutulmamasında yarar vardır. Kimi kişilerde dua ve büyüler fazla tesirli olurken kimi kişilere de büyü işlememektedir.

Sevgi büyüsü yapıldığında büyüğü yapan kişi, yaptırana bazı talimatlarda bulunur. Bu talimatlara eksiksiz bir şekilde uymak gerekmektedir. Aksi halde büyü gereği gibi olmayacağından tutma olasılığı da neredeyse sıfıra düşmektedir. Büyü tamamlandı ve medyumun söyledikleri harfi harfine yerine getirildikten sonra sevgi büyüsü etkilerini göstermeye başlayacaktır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi büyünün kişilere ola  tesiri farklılık göstermektedir. Kimisine hiç tesir etmediği gibi kimisinde etkilerin ortaya çıkışı farklı zamanlar alabilir hatta büyünün etkisi de farklılık gösterebilmektedir. Büyü etki etmeye başladığında büyünün yapıldığı kişide yaptırana karşı fazlasıyla bir ilgi ve sevgi söz konusu olabilir. Bu etkiler uzun süreçte devam edebileceği gibi kısa vadeli de olabilme ihtimaline sahiptir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra