Menu

Sevgi Büyüsünün Belirtileri

Büyü, çeşitli nedenlerden dolayı kişilerin çok eksi tarihlerden bu yana başvurdukları bir araçtır. Sevgi, büyüsü de büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Kişilerin arasında ki sevgi bağını güçlendirmek ya da bozulmuş olan çiftlerin arasını eskisi gibi kuvvetlendirmek için sevgi büyüsü yapılmaktadır. Hatta bu büyü tek taraflı hoşlanılan kişinin de sevgi etkisine girmesi ve sevginin karşılıklı olması içinde yapılmaktadır.  Sevgi büyüsü yaptırmanın aslında hiçbir sınırı yoktur. Kişiler istedikleri insan için sevgi büyüsü yaptırabilirler. Tabi ki büyüyü yapan kişinin bu konuda iyi bir medyum olması oldukça önemlidir. Yoksa yapılan sevgi büyüsü hiçbir şekilde belirti vermemektedir.

Sevgi Büyüsü Tutar mı?

Sevgi büyüsü içerisinde çeşitli büyülerde bulunur. Kocası ile arasına soğukluk girmiş kişiler ya d eşi tarafından aldatılan kadınlar bu büyülerde faydalanabilirler. Eşi tarafından aldatılanlar için bağlılık büyüsü en çok yapılan sevgi büyülerinden bir tanesidir. Pek çok kadın bu büyü sayesinde eski mutlu evliliğine geri dönmüştür. Sevgilisinden ayrılmış ve sevgilisini unutamayan kişilerde sevgi büyüsüne başvurmaktadır. Sevgi büyüsünün farklı yapılışları bulunmaktadır. Fakat en temelde büyünün yapılacağı kişinin tüm bilgileri alınır. Bu bilgiler içinde doğduğu gün, hangi burç olduğu, doğduğu saat, çiftlerin uyum haritası gibi. Sevilen kişinin kalbine girmek için yapılan sevgi büyüsü çoğunlukla tutmakta ve sevgiyle sonuçlanmaktadır.

Sevgi Büyüsü Yapılan Kişi Neler Yapar

Sevgi büyüsü yapıldıktan sonra büyüyü yaptıran kişi merakla karşıdakinin durumunu gözlemlemeye başlar. Eğer büyüyü yapan kişi bu alanda uzmansa büyüsü onun ön gördüğü zaman diliminden itibaren etkisini göstermeye başlar. Öncelikli olarak büyü yapılır yapılmaz bir anda büyünün yapıldığı kişinin koşarak boynunuz atlamasını beklemeyin. Büyü yavaş yavaş zamanla tesir edecektir. Sevgi büyüsü yapılan kişi zaman içerisinde büyüyü yaptıran kişiye karşı daha ilgili olmaya başlayacaktır. Zaten belli bir süre sonrasında kişinin davranışlarında ki farkı sizde kolaylıkla ayırt edebileceksiniz. Mesela sizinle daha çok görüşmek isteyebilir, sizi görmek için ya da birlikte zaman geçirmek için çaba sarf etmeye başlayabilir ya da size olan ilgisini açık bir şekilde dile getirmeye de başlayabilir. Bunların tümü sevgi büyüsü etkileridir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra