Menu

Sevgi Büyüsü Yapma

Kişiler günümüzde büyü yaptırmak için medyumlara ya da büyücülere başvurmaktadırlar. Kişiler büyü yaptırmak için farklı büyü çeşitlerine başvurmaktadırlar. Bu büyü çeşitlerinden biride sevgi büyüsüdür. Sevgi büyüsü kişilerin sevdikleri kişiye ulaşabilmek için tercih ettikleri bir büyü tarzıdır. Bu büyü ile kişiler sevdikleri adama ya da kadına kavuşacaklardır. Sevdikleri adam ya da kadın evli ise eşinden ayrılacaktır. Bu kadar tesiri kuvvetli bir büyü çeşididir. Bu sevgi büyüsü yapma işi için yapmanız gereken tek şey sevdiğiniz kişiye ait bir resim ya da saç telini büyücüye götürmek olacaktır.

Sevgi Büyüsü İle Sevdiğine Kavuşmak Mümkün Müdür?

Bu sevgi büyüsü ile saç teli ya da sevdiğiniz kişinin fotoğrafını büyücüye götürdüğünüzde büyücü cinleri kullanarak fotoğraf üzerine büyüyü yapacaktır. Daha sonra cinler bu fotoğraftaki kişinin üzerine etki ederek sürekli vesvese vererek sevgilisinde ya da eşinden soğumasını sağlayacaklardır. Daha sonra tekrar cinler sizin için sevdiğiniz kişiye vesvese vereceklerdir ve sizi sevmesini sağlayacaklardır. Bu büyünün devamlılığı için sürekli cinlerle bir arada olmanız gerekecektir. Çünkü büyü olayı cinlerle yapıldığı için büyünün sürekliliği içinde cinlerin sürekli hayatınızda olması gerekecektir. Bu sevgi büyüsü yapma işi için oldukça iyi bir büyücüyü tercih etmeniz gerekmektedir. Yoksa cinler size de musallat olabilirler.

Sevgi Büyüsü Yaptırmak

Sevgi büyüsünün daha etkili bir büyü olmasını istiyor iseniz eğer bu büyüyü bir muska üzerine yazdırmak daha etkili olacaktır. Muskayı üzerine yazılan büyüler tesiri daha kuvvetli olan büyülerdir. Fakat muskayı kişinin evine bir yere koymanız gerekecektir. Çünkü muska kişiye ne kadar yakın olursa o kadar çok kişi bu muskanın etkisi altında kalacaktır. Bu yüzden muskayı mutlaka kişinin evinde kimsenin bulamayacağı ve göremeyeceği bir yere saklamanız gerekmektedir. Eğer muska herhangi bir şekilde biri tarafından bulunur ise ve açılır ise bu muskanın yani sevgi büyüsünün etkisi bitecek ve büyü bozulacaktır. Bu yüzden bu büyüyü olabildiğince kimsenin görmeyeceği bir yere saklamanız gerekmektedir. Sevgi büyüsü yapma için bu muska yöntemini tercih ettiğinizde dikkat etmeniz gereken tek şey muskanın açılmamasıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra