Menu

Sevgi Büyüsü Günah Mı?

Kişilerin en çok başvurdukları yöntemlerden bir tanesi sevgi büyüsüdür. Büyü yüz yıllardır var olan ve kilerin çok eskilerden beri çeşitli nedenlerden dolayı başvurdukları araçlardan bir tanesidir. Büyü yapılış amacına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin bir kişiye kötü bir büyü yapıldıysa ve bu kişide büyüden kurtulmak istiyorsa bunu bozacak bir büyü yaptırmalıdır. Kişin kendisini sıkıntıya ve kötü duruma sokan büyüden kurtulması için bozma büyüsü yaptırması kötü olarak karşılanmamaktadır. Fakat eğer kişilerin felaketler yaşaması, evlilik ve aile hayatlarının bozulması için yapılan kötü büyüler haramdır. Üstelik böyle büyüler ile uğraşanlar asla affedilmemektedir.

Sevgi Büyüsünün Günah Olup Olmadığı Gerçeği

Özellikle kadınların çok başvurduğu büyülerden bir tanesi de sevgi büyüsüdür. Sevgi büyüsünün günah olup olmadığı da yapılma tarzına göre farklılık göstermektedir.  Eğer bir karı koca arasında dirlik bozulduysa eşlerden birisi diğerinden soğuduysa ve ev içi huzur kalmadıysa genellikle sevgi büyüsü yapılır. Sevgi büyüsünden kasıt ise dua okumaktadır. Bazı özel duaları belirli sayılarda ve vakitlerde okuyarak Allah’a dua ederek aradaki bu huzursuzluğun geçmesi sağlanabilir. Karı koca arasında ki münasebetten ziyade sevgililer ya da nişanlılar arasında da bu tarz dualı sevgi bağı güçlendirici ritüeller yapılabilmektedir.  Bir kişiyi kendisine bağlamak için kara büyü tarzında şeylerle uğraşanların yaptıkları ise çok günahtır ve Allah katında kesinlikle affı bulunmamaktadır.

Sevgi Büyüsü Yaptıracaklar

Sevgi büyüsü yapmak isteyen kişiler kesinlikle kişinin aile huzuruna ve hayatına zarar verecek şeylere sebebiyet verecek derecede ciddi büyü işlerine girişmemesi gerekir. Bazı kadınlar evli olan bir başka erkeği önce eşinden boşanması için büyü yaptırıp sonrasında çok daha derin aşk ve bağlama büyüleri yatırmaktadır. Bu tarz şeyler kesinlikle doğru değildir. Büyü den ziyade sevilen kişinin kalbini kazanmak için Allah’a dua etmek en doğrusudur. Bu konuda bazı hocalardan da destek alan pek çok kişi bulunmaktadır. Hocalar çeşitli duaları yazarak ya da kişiye nasıl okuması gerektiğini söyleyerek kişilere daha etkili bir yol açmaktadır. Dünya da kötü niyet ile yapılan ve başkalarına zarar veren her şey günahtır ve büyülerin affı yoktur.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra