Menu

Sevdiğiyle Evlenmek İçin Büyü

Karşılıklı sevginin olduğu ilişkilerde, taraflardan biri sevgi yönünden bir eksiklik hissetmemesine rağmen evliliğe mesafeli durabilir. Böyle bir durum özellikle uzun zamandır devam eden ilişkilerde yaşanıyorsa taraflardan birisi kadın ya da erkek fark etmez sevdiğiyle evlenmek için büyüye baş vurmak zorunda kalabilir. Böyle bir zorunlulukla karşı karşıya kalan kişi duygularını daha dikkatli bir şekilde tartarak duygularından iyice emin olduktan sonra bu büyüye baş vurursa aldığı sonuçtan mutlu olma seviyesi daha da artacaktır. Böylece hayatının geri kalanını değiştirecek bir kararı tek taraflı olarak vermek zorunda kalmış birisi ilerleyen dönemde yaşayabileceği olası pişmanlıkları en aza indirmiş olur.

Evlilik büyülerine baş vuran taraf büyük ölçü de kadınlardır. Evliliğin kadın yaşamında işgal ettiği yerin önemini düşünürsek bu durumun normal olduğunu anlamamız kolaylaşır. Sevdiği adam ile mutlu bir evliliğe adım atmak isteyen kadınlar sevdiğiyle evlenmek için büyü yaptırırlar. Bu büyüyü yapabilmek için karşı tarafın herhangi bir eşyasına ihtiyaç duyulur. Bu eşya bir tarak, toka, kolye yüzük gibi nesneler olabileceği gibi kişiye ait herhangi bir giysi de büyü malzemesi olarak kullanılabilir. Bunun dışında dua okuyarak, tütsü yakarak da büyü işlemi gerçekleştirilebilir.

Büyü işlemi gerçekleştirildikten sonra, büyünün etkisini göstermesi en az bir hafta en çok üç hafta sürer. Büyü etkisini gösterdikten sonra zaten birbirine sevgi ile bağlı olan çiftler. Sevdiğiyle evlenme büyüsü sayesinde, birbirlerine bir de evlilik bağı ile bağlanmış olurlar.

Evlilik büyüsünün çiftlere açtığı evlilik hayatının, mutlu ve huzurlu şekilde geçmesi çiftlerin kendi elindedir. Sevdiği kişi ile evlenebilmek için büyüye bile baş vurmuş birisi evliliğin en iyi şekilde geçmesi için elinden gelen fedakarlığı ve sadakati eşine borçludur.

Diğer büyülerde olduğu gibi evlenme büyüsünün etkili olasında ya da başarılı olmasın da en önemli etken seçilen medyumun alanında iyi bir medyum olmasıdır. Acemi medyumlara yaptırılan evlenme büyüsü, büyüyü yaptırana da büyüye maruz kalana zor durumlar çıkarabilir. Büyü yaptırmaya karar veren kişi büyüyü yaptıracağı medyum iyice araştırmalı ona göre büyüsünü yaptırmalıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra