Menu

Sevdiğinle Yeniden Aşk Yaşamak İçin Büyü

Sevmek insanlık tarihinin vazgeçilmezleri arasındadır. Her insan sevmek ve sevilmek ister. Ancak bazı dış etkenler sevginize gölge düşürmek için elinden geleni yapar. Bu bazen aldatmayla sonuçlanabilir. Kimisi sevdiği kızı başka bir erkekle aldatırken kimisi nefsine yenik düşerek kız arkadaşını istemeden de olsa aldatabilir. Bu gibi durumda sevdiğinle yeniden aşk yaşama büyüsü adı altında kendisini affettirmek ister. Bu büyü tamamen iyi niyetle yapılan yaptığı hatanın farkında olan kişilerce yapılmaktadır. Sevdiği kızla yeniden aşk yaşamak için büyüye başvuranlar genelde medyumlarla iletişim halinde olurlar.

Ne Yaptıysanız Kendinizi Affettiremediniz mi?

İstemeyen nedenlerden dolayı aşkınıza bir şekilde gölge düşürdüyseniz ve hatanızı kabullenerek kendinizi affettirmek yolunda emin adımlarla gitseniz de karşı taraf sizi affetmiyorsa bunu büyü ile başarabilirsiniz. Size olan sevgisinin bir anda nefrete dönüşmesi istenmeyen durum olarak kabul edilir. Ancak büyü ile kişinin daha anlayışlı olması sağlanabilir.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Kuran’da asla yer verilmeyen konulardan birisi büyülerdir. Büyü yapmak veya yaptırmak oldukça günah olarak bilinir. Hatta günahların en büyüğü olarak nitelendirilmektedir. Ancak medyumlar büyü değil tılsım ve muskalar ile büyü yaptıklarını dile getirerek aslında yapılan şeyin büyü değil de Vekf duaları ile yapıldığını büyü yaptıran kişilere ifade ederler. Bu sebeple büyü yaptırmıyor daha çok muska ve tılsımlarla hareket ediyorsunuz.

Kendi Başınıza Büyü Yapmayın

İnternet üzerinden ya da çeşitli kitaplarla büyülerin nasıl yapıldıklarının tarifleri verilmektedir. Ancak bu büyüler tariflere göre değil iman gücüne göre değişiklik göstermektedir. Medyumlar işine hakim, alim kişiler olduğu için Hüddam olarak bilinirler. Kedi başınıza büyü yapmaya kalkarsanız çok büyük etkilerle bedeninizin hakimiyetini kayıp edebilirsiniz.

Affettirme Büyüleri

Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki sorunları ortadan kaldırarak yeniden aşk yaşama büyüsü adı altında yeniden birleşebilirsiniz. Hatanızın boyutu ne olursa olsun karşınızdaki kişiyi yumuşatmak ve daha anlayışlı bir şekilde size hitap etmeye başlaması büyüler ile mümkün olabilmektedir.

Medyumları Dikkatli Seçin

Sevdiğiniz insanla yeniden aşk yaşamak istiyorsanız eğer medyumları doğru seçmeniz gerekmektedir. İşinin ehli kişilerle süreci işletmeniz her zaman sizlere doğru sonuçları verecektir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra