Menu

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü

Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan büyü insanların davranışlarını ve fikirlerini değiştirmek için yapılmaktadır. Pek çok amaç ile insanlar büyüye başvurmaktadırlar. Eskiden de çok yapılan günümüzde de halen çok fazla talep gören büyü çeşitleri genellikle sevdiğine kavuşma büyüsü, sevdiği kişiyi kendine aşık etme büyüsü gibi yapılan aşk büyüleridir. Birde iki sevgiliyi birbirinden ayrıma ya da evli çiftleri ayırma gibi büyüler kullanılmaktadır. Tüm büyülerin yapılış amaçları, tesir etme süreleri farklılık göstermektedir. Genellikle bir nesne üzerine yapılan büyüler daha uzun süre tesir göstermekte olup, direk kişinin üzerine de yapılan büyüler vardır.

İnsanlar sevdikleri kişiye kavuşamayınca, karşı taraftan aynı hisleri bulamayınca sevdiğine kavuşma büyüsü gibi pek çok yol denemektedirler. Özellikle bu sevdiğine kavuşma büyüsü kısa sürede etki edecek uzun tesirli bir büyüdür. Büyü yaptıracak kişinin büyüyü yaptıracağı kişiye ait bir eşya ya da fotoğrafını büyücüye getirmesi ile çeşitli duaların okunması sonucu kişiler birbirlerine bağlanmış olacaklardır. Bu büyü iki tarafında birbirine aşık olmasını sağlayacaktır. Sevdiğine kavuşma büyüsü için bir muska da yazdırabilirsiniz. Bu muskayı sevdiğiniz kişini evinde gözükmeyecek bir yere kapı eşiklerine ya da yastık, yorgan içlerine kişinin onu bulamayacağı yerlere koyabilirsiniz. Bu şekilde büyü yapılan kişi bu muskanın tesirinde kalacaktır. Fakat muskayı bulduğunda büyüyü bozdurabilir. Bu yüzden muskayı kişinin bulamayacağı bir yere saklamanız gerekmektedir.

Özellikle kişinin fotoğrafı ile yaptırılan büyüler daha çok etkili olacaktır. Çünkü direk kişinin üzerine yapılmış büyüdür. Sevdiğine kavuşma büyüsü ile kısa sürede sevdiğinize kavuşmak istiyorsanız bu büyüyü kişinin üzerine yaptırmalısınız. Bu şekilde büyünün bozulması daha zor olacaktır. Bu sevdiğine kavuşma büyüsü geçmişten beri yapılan bir büyüdür. Halen günümüzde insanlar sevdikleri kişiler ile beraber olabilmek için bu tarz yollar denemekteler ve sevdiğine kavuşma büyüsü yaptırmaktadırlar. Sevdiğine kavuşma büyüsünün uzun süreli etki etmesi ve bozulması zor olan bir büyü olduğundan genellikle kişiler bu büyüleri tercih etmektedirler. Eğer büyü yapılan kişi evli ise evliliği bitecek eşinden nefret edecek ve sizi sevecektir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra