Menu

Sevdiğine Anında Kavuşturan Muska Büyüsü

Sevdiğiniz kişiye kavuşmak için büyü yöntemini denediğinizde her büyü kişi üzerinde farklı bir etki bırakır. Özellikle büyüler arasındaki en kuvvetli yöntem muskaya büyü yazmaktır. Aşk büyüsü muskaya yazıldığında çok daha uzun süreli sonuçlar verir. Büyünün tesir süresi artacağı gibi aynı zamanda kişinin duyguları da çok hızlı bir şekilde değişir ve size aşık olur. Sevdiğine anında kavuşturan muska büyüsü için mutlaka bir medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Kesinlikle hiçbir büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Büyüyü yapmaya çalışırken yanlış bir telaffuz yaptığınızda büyünün tüm etkileri tersine döner ve siz büyüden kötü yönde etkilenmeye başlarsınız. Bu yüzden medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmek sizin için çok daha iyi olacaktır.

Sevdiğine Kavuşmak İçin Muska Büyüsü Nasıl Yapılır?

Muska büyüsü için medyuma gittiğinizde size aşık olmasını istediğiniz kişinin ismi bir kağıt parçası üzerine büyülü sözcükler ile birlikte yazılır. Daha sonra bu kağıt parçası muska şeklinde katlanarak büyü tamamlanmış olur. Bu muskayı kişinin evinde bir yere kimsenin bulamayacağı bir şekilde saklamanız şarttır. Eğer muska herhangi bir şekilde evin dışına çıkar ya da açılır ise büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacağı gibi aynı zamanda sizi de olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Sevdiğine anında kavuşturan muska büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişi de size aşık olacaktır. Sadece bu büyü de muskanın kaybolmamasına ve büyünün tesir etme süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Büyünün Tesir Etme Süresi

Muskaya büyü yazma yöntemi diğer yöntemlere göre çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etse de belli bir tesir süresi vardır. Hiçbir büyü sonsuza dek kişi üzerinde etkisini göstermez. Mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce kişinin büyünün etkisi altından çıkmaması için tekrar yaptırılması gerekmektedir. Gene aynı medyuma giderek büyüyü aynı şekilde yaptırabilirsiniz. Bu şekilde büyü uzun bir süre daha kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Sevdiğine anında kavuşturan muska büyüsü ile bu şekilde sevdiğinize kavuşabilirsiniz ve mutlu mesut yaşayabilirsiniz.

2 Comments
  1. hatice kübra Mayıs 1, 2020 / Cevapla
  2. mehmet Mayıs 2, 2020 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra