Sevdiğim Kız Arkadaşımla Evlenme Büyüsü

Sevdiğim Kız Arkadaşımla Evlenme BüyüsüSevdiğim Kız Arkadaşımla Evlenme Büyüsü

Başlığımız her ne kadar sevdiğim kız arkadaşımla evlenme büyüsü olsa da aslında kadınlar tarafından yaptırılabilen bir büyüdür. Yani nasıl bir erkek kız arkadaşıyla evlenmek için büyü talep edebiliyorsa bir bayan da erkek arkadaşıyla evlenmek için büyü yaptırabilmektedir. Bu tarz büyüler havas ilmi çalışması olduğu için kişiye özel olarak yapılmaktadır. Kısa sürede etkisini gösteren bir büyü olduğu için genelde amacı evliliğe karşı çıkan insanların ikna edilmesi üzerine ve karşınıza çıkan maddi ve manevi sorunların aşılmasında yardımcı olan bir büyüdür. Fark edileceği üzere büyünün kişiye özel bir çalışma olmasına değindik. Bu gibi büyüler kişilerin hayatlarına göre şekillenmektedir. Mesela; kız arkadaşınız var ama evlenmesem de olur diyenler, sevip sevmeme konusunda tereddütleri olanlar, evlensem mi evlenmesem mi sorularına henüz cevap bulamayanlar ya da evliliğin henüz erken olduğunu düşünenler ya da evlenmeye hazır olmayan kişilerde bu gibi büyülerin tutma olasılığı çok zayıftır. Tam tersi olarak düşünüldüğü zaman diyelim ki; evlenmek için her şeyiniz hazır, kız arkadaşınızı çok seviyorsunuz, ona güzel bir hayat vereceğinizi düşünüyorsunuz ya da onsuz bir evlilik olmazsa hayatta evlenmem diyorsanız bu gibi büyülerin tutma olasılığı kişilerin ikili ilişkilerindeki samimiyete, hikâyeye, öyküye bakmaktadır. Lafımızı çok fazla uzatmadan sevdiğim kız arkadaşımla evlenme büyüsü nasıl yapılır adı altında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Sevdiğim Kız Arkadaşımla Evlenme Büyüsü

Kız arkadaşınızı çok seviyor olabilirsiniz. Onunla evlenmek için size karşı gelen, ilişkinizin bozulması için elinden geleni yapan kem gözlerden sakınmak için bir hayat istiyorsanız muhtemeldir ki tüm yolları denediniz ve sonuç alamadığınızı düşündüğünüz anda büyüler ile ilgilenmeye başladığınızı var sayalım. Kız arkadaşınız ve sizin üzerinize yapılacak bir büyü olduğu için çeşitli riskleri olabilir. Bu risklerin neler olduğunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ancak herhangi bir şekilde sorun ya da risk ile karşılaşmamak adına bu gibi büyüleri doğru medyumlar aracılığı ile yaptırmanız veya yapmanız gerekmektedir. Tek başınıza üstesinden gelebileceğiniz bir büyü olmadığı için kısa bir şekilde kendim evde yaparım derseniz risklerine katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

Sevdiğiniz kız büyünün tesiri altına girmeye başlayacaktır. Kızın annesi ya da babası veya yakın çevresindeki insanlar sizinle evlenmeye karşı geliyorsa bu kişiler büyünün etkisi ile kendi rızaları ile evlenmenize onay verecek sürece girerler. Olur, da hala büyüden etkilenmeyen kişiler varsa kız arkadaşınız herkesi arkasına alacak ve sizinle bir evlilik geçirmek üzere sizin yanınızda olacaktır. Bu kadar etkili olan bu büyü son yıllarda çok tercih edilmekte ve tarihi açıdan bakıldığı zaman neredeyse insanlık tarihi kadar eski olduğunu çok rahat görebilmektesiniz.

Sevdiğim Kız Arkadaşımla Evlenme Büyüsü

İnternet siteleri üzerinden evlilik büyülerine dair tarifler bulabilirsiniz. Ancak bu tariflere bakmamanız daha doğru olacaktır. Çünkü evlilik büyüsü nasıl yapılır adı altında verilen anlatımlar oldukça saçma ve gereksiz bilgilerden ibarettir. Denemeniz boşuna zamanınızı alacak hatta büyü yapmaya yeltenmeniz bile cinleri kendinize musallat edeceksiniz anlamına bile gelebilir. Bu evlenme büyüleri kadim büyü kitaplarında bahsedilmektedir. Ancak her medyumun kendi bilgisine göre yapıldığı unutulmamalıdır. Mesela; X isimli medyum nohut kullanarak evlenme büyüsü yapabilir. Başka bir X isimli medyum kaşıkla evlenme büyüsü yapabilir. Bu nedenle nasıl yapılacağına dair bilgi vermek oldukça zordur. Ancak yüzeysel olarak bilgi vermek istersek eğer evlenme büyüsü kaşıkla yapılır ve kaşıklar ters bir şekilde birbirine bağlanarak elde edilir. Bu kaşıklar daha sonrasında bir ağacın dibine ya da dibi görülmeyen bir kuyuya atılarak yapılabilmektedir.

Evlenme Büyüsü Günah mı?

Büyüler sadece kuran-ı Kerim’de değil diğer tüm dinlerde yapılmaması gerektiği açıkça belli edilen çalışmalardır. Kitabımızda büyülerden bahsedilmekte ancak yapılmasının çok günah olduğu dile getirilmektedir. Büyüler genel itibari ile kişilerin düşüncelerinin zorla değiştirilmesi anlamına gelir. Bu nedenle dini açıdan bakıldığı zaman bazı riskleri meydana getirebilir. Bir büyü ters teperse cin musallatı ile karşılaşılabilir.

4 Yorum

 1. Mahmut kemal dedi ki:

  Tamda böyle birşeye ihtiyacım var gerçekten arayacağım sizi..

 2. esma y. dedi ki:

  selamun aleykum ben 17 yıllık evliyim 3cocuğum var işimiz ıyı durumumuz yerinde fakat son dönem de eşimle aram bozuldu işimiz rast gitmedi eşimle çok uzaklaştık duruma çok üzülüyor kahroluyordum çünkü yuvam dağıtacaktı arkadaşımla dertleştim arkadaşım faruk hocanın adını duymuş sıkıntıları olana derman oluyor.kendisiyle görüştüm rahmani yöntemlele i bana vefk yaptı zamanla eşimle aram düzeldi şükür.faruk hocam sayesinde derdime derman oldu rabim ondan ondan razı olsun uzun ömürler versin böyle şifacı insanlara hep ihtiyaç vardır.

 3. münevver kaya dedi ki:

  merhaba arkadaşlar Medyum Faruk hocamdan 3lü tılsım çalışması yaptırdım ilk başlarda ne kadar ümitsiz olsamda büyük fayda gördüm ve şuan hayatım tam manasıyla yoluna girdi. buraya bunu yazmak zorundaymışım gibi hissettim . Çünki Faruk hocam bana o kadar yardımcı oldu ki kelimelerle ifadesi mümkün değil. belki yanımda o olmasaydı şuan ben nerelerde olurdum kim bilir. Sağol faruk hocam varol Allah ayağına taş değdirmesin

 4. Selin dedi ki:

  Arkadaşlar ben selin, ben de geri getirme işlemi yaptırdım faruk hocamıza. gayet iyi ve hızlı sonuç aldım buraya yazmak izledim yaptırmak isteyenleriniz olursa çekinmeyin hocamız çok dürüst ve samimi bir insan.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara Bağlama Büyüsü - Soğutma Büyüsü - Ayırma Büyüsü - Aşık Etme Büyüsü - Bağlama Duası