Menu

Sevdiğim Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

Soğutma yöntemi olarak da bilinen ayırma büyüsü giderek yaygınlaşmaktadır. Bu büyüler iki kişiyi birbirinde ayırmak soğutmak amacıyla yapılan büyülerdir. Özellikle son yıllarda kadınlar yanlış kişilere âşık olmaktadırlar. Evli bir erkeğe âşık olan kadınlar ilk başlarda bu durumdan rahatsız olmazken zaman ilerledikçe ikinci kadın olma durumundan rahatsız olmaya başlamışlardır. Özellikle geçirdikleri zaman nedeniyle erkeklere daha da çok bağlanmakta ve eşlerinde boşanmalarını istemektedirler. Erkekler böyle durumlarda genelde eşlerinden boşanmak istememektedirler. İkinci kadın olma durumundan rahatsız olan kadınlar beraber oldukları erkekleri eşlerinden boşanmaya ikna edemedikleri için büyüye başvurmaktadırlar. Büyücülere gidip sevdiğim erkeği karısından ayırma büyüsü adı altında birçok büyü yaptırmaktadırlar. Bu büyüyü sevdikleri erkekleri eşlerinden tiksindirmek ve kendilerine olan aşklarını arttırmak için yaptırmaktadırlar. Hatta birçok yerde yapılan bu büyünün çok tesirli olduğu dile getirilmektedir. Büyü yapılan kişi üzerinde etkileri gözle görülmektedir.

Ayırma büyüleri arasında en etkili olanlar arasında sayılan sevdiğim erkeği karısından ayırma büyüsü için büyücülere başvuranların sayısı her geçen gün artmaktadır. Ancak bu büyü iyi bir davranış değildir. Bazen mutlu giden evliliklerde bir kadının yaşamaya başladığı platonik aşk nedeniyle de yapılan bu büyüler güzel giden evliliklere de zarar vermektedir. Bu durum karşısında erkeğin hiçbir suçunun bulunmamasına rağmen evlilikler bitme noktasına gelmiş hatta bitmiştir.

Evlilikler hiçbir zaman bitmek için yapılmamaktadır ancak oluşan bazı etkenler sonucunda ayrılık aşamasına gelinmektedir. Fakat böyle durumlarda tek tarafın istememesinde kaynaklanan sorunla ortaya çıkmaktadır. Aslında kimse kimsenin hayatını zehir etmemelidir ve bitmesi gereken durumlarda evliliğin bitirilmesi gerekmektedir.  Bazen erkekler yaşadıkları ilişkilerden dolayı da eşlerinden ayrılmak istemektedirler fakat kadınlar ayrılmak istememektedir. Bu durum karşısında birliktelik yaşadıkları kadınlar büyücülere giderek sevdiğim erkeği karısından ayırma büyüsü yaptırmaktadırlar. Bu büyüler genel olarak 21 gün içinde gerçekleşmektedir. 21 gün içinde gerçekleşen bu büyü sayesine eşler birbirinde ayrılmakta ve ilişki yaşadıkları kadınla başka bir evlilik için adımlar atmaktadırlar. 21 günlük bu süreçte bazı kadınlar tarafından büyü fark edilerek büyüyü bozdurmak için çalışmalar yapılmaktadır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra