Menu

Şeker Büyüsü Nedir?

Şeker Büyüsü Nedir?

İnsanlar büyü yaptırarak aşklarına karşılık bulmayı eski zamanlardan beri benimsemeye başlamış durumdadırlar. Oysaki aşk karşılıklı gelişen ve yaşanan bir duygu durumu olarak bilinir. Bir kişi çok seviliyor fakat o sevmiyorsa bazen kabullenmek gerekmektedir ne kadar sonucu acı bile olsa. Hayatın insanın karşısına kimleri çıkaracağı bilinmez, bu yüzden hayat sürprizlerle doludur. Hastalık, takıntı boyutunda duyulan büyük aşkları bir kenara koyarsak, birisiyle flört edebilmek için bile büyü yaptırma yoluna gidenler ne yazık ki sık görülmektedir. Büyüleri araştırıp şeker büyüsü neden yapılır diye soranlar bağlama büyüsü olduğunu bilmeleri gerekmektedir.

 

Şeker büyüsü, bağlama büyüsü ve aşık etme büyüsü çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Eski bir mazisi vardır. Ancak şeker büyüsü ilk olarak kimler tarafından uygulandığı bilinmiyor. Büyü yapılırken şeker kullanıldığından için şeker büyüsü adını almıştır diyebilmekteyiz. Büyüye adını veren büyüde kullandığımız malzemedir. Bu büyü kırk bir şeker büyüsü, küp şeker büyüsü ve toz şeker büyüsü olarak çeşitli bölgelerde değişik isimler ile de karşımıza çıkmaktadır.

 

Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

İlk adım şu şekildedir. Bir miktar şekerin üzerine özel dualar okunur. Özel tılsımlar ve vefkler ile büyü tamamlanır. Bazı şeker büyülerinde kullanılan şeker suyun içinde eritilirken, bazılarında ise küp halinde kullanılmaktadır yani olduğu gibi. Toz şeker veya küp şeklinde şeker bu büyüyü yapmak için kullanılıyor.

 

Şeker Büyüsü Niçin Yapılır?

Şeker büyüsü genelde ikili ilişkiler için kullanılan büyü çeşitlerdendir. Kullanım amacı birine kendine aşık ettirmek, bağlamaktır. Bu açıdan şeker büyüsü kara büyü sınıfına girer. Artık durum aşkın dışına çıkmış, nefsi ve hırs duygularına dayanmıştır. Ele geçirme duygusu, hırs zamanla aşkın yerine geçmektedir.  Şöyle de bir gerçek var ki dinimizin bize sunduğu çerçeveler içinde hareket etmek kulluğumuzun bir gereğidir.

 

Şeker Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Şeker büyüsü on gün veya en geç on beş gün içinde etki etmeye başlayacaktır. İnsan iradesi, insan nefsi üzerinde olukça etkili olduğunu söylemek mümkün. Şeker büyüsü yapılan kişi iradesinin dışında hareket etmeye başlar. Uzun yıllardır sorun yaşamayan eşler arasında soğukluk, gerginlik veya sorunlar baş gösterir ya da size ilgi göstermeyen karşı cinsten biri sizinle ilgilenmeye başlar.

 

Şeker Büyüsünden Nasıl Korunabiliriz?

Şeker büyüsüne karşı insanların kendilerini koruması için Felak suresi ve Nas suresini daima okumalarını gerekmektedir. İbadetlerinizi aksatmayın ve daima dua edin. Dua her şeyin ilacıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra