Şeker Büyüsü Neden Yapılır?

Şeker Büyüsü Neden Yapılır?

İnsanlar büyü yaptırarak aşklarına karşılık bulmayı benimsemeye başlamış durumdadırlar. Oysa ki aşk karşılıklı gelişen ve yaşanan bir duygudur. Bir kişi çok seviliyor fakat o sevmiyorsa bazen kabullenmek gerekir. Hayatın insanın karşısına kimleri çıkaracağı bilinmez. Hastalık boyutunda duyulan büyük aşkları bir kenara koyarsak, birisiyle flört edebilmek için bile büyü yaptırma yoluna gidenler görülmektedir. Büyüleri araştırıp şeker büyüsü neden yapılır diye soranlar bağlama büyüsü olduğunu bilmelidir.

Şeker Büyüsü Neden Yapılır?

Şeker büyülerinde her tür şeker kullanılarak yapılan uygulamalar olduğu gibi tatlılar üzerine de uygulama yapılabilir. Çok sorulur şeker büyüsü neden yapılır diye. Şeker büyülerinin amacı kişiye şirin görünmek ve bağlanmasını sağlamaktır. En çok kullanılan yöntemi ise bir kesme şeker üzerine 41 kere besmele çekmektir. Daha sonra bu şeker istenilen kişiye yedirilir. Çok masum gibi gözüken bir büyü olmasına karşılık kişi kendi başına yapmaya kalkmamalıdır. Bu tarz uygulamaların hepsinde bir risk vardır ve çok farklı etkilerin ortaya çıkmasına da neden olabilir. Şeker büyüleri iyi niyetle yapıldığı zaman yapılan kişiye bir zarar vermez. Büyünün yapıldığı kişide neşe ve huzur görülür. Büyüyü yapan kişiye karşı da sempati duymaya başlayacaktır.

Kesme Şeker Büyüsü

Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan bir büyü çeşididir ve medyumlar ya da hocalar aracılığıyla yapılır. Böyle bir büyünün varlığını duyan ve şeker büyüsü neden yapılır diye araştıran kişi, uygulamasının çok kolay olduğunu düşünüp kendisi yapmaya kalkmamalıdır. Kolay uygulanan bir büyüdür fakat doğru uygulanmazsa farklı sonuçlar doğurabilir. Kesme şeker büyüsü için kaynaklarda farklı sayılarda kesme şekerden bahsedilmektedir. Belli sayıdaki kesme şekerin üzerine niyet edilir ve dualar okunmaya başlanır. Dualar okunan kesme şekerler ateşte yakılır.

Bir başka yöntemde yine kesmeşekerlerin üzerine dua okunur. Fakat bu sefer şekerler yakılmaz. Eğer büyü bir kadına yapılıyorsa, şeker dişi bir köpeğe yedirilir; bir erkeğe yapılıyorsa erkek bir köpeğe okunmuş olan şekerler yedirilir. Kesme şeker büyüleri kişilerin bağlanması amacıyla yapılan iyi niyetli büyüler olarak kabul edilir. Genellikle etkisi kısa olan büyüler arasında sayılır fakat bir uzmana yaptırılırsa uzun ömürlü de olabilir.

Şeker büyüsü denildiği zaman akla kesme şeker ve toz şeker geliyor olsa da diğer şekerleme benzeri gıdalar üzerinden de yapılabilmektedir. Örneğin; sizi büyüye maruz bırakmak isteyen bir kişi size şeker ikram ederek yemenizi sağlayabilir. Bu yedirilerek yapılan şeker büyüleri arasında yer almaktadır. Şeker büyülerinin genel olarak amacı bir kadını kendisine aşık etmek için uygulanmaktadır. Burada şeker malzemesi tatlı bir kişilik, tatlı bir dil, görsel güzellik, kişinin gözüne güzel görünmesi gibi işlemleri yerine getirmesidir. Rahmani işlemlerde sıklıkla kullanılır. Kara büyü tarafına bakıldığı zaman şeker büyüsüne pek fazla yer verilmemektedir. Şeker büyüsü ile sevdiğini kendine aşık edebilir, eşini kendine aşık edebilirsin.

35 Yorum

 1. derya a. dedi ki:

  benim babam sürekli alkol alıyordu. Evine gelmiyor, dışarda kadınlarla ilgileniyor ve evine açıkçası bakmıyordu. Bir tanıdığım bana şeker büyüsü ile bağlama konusunda bir kaç bilgi verdi. Bende araştırdım sordum soruşturdum özellikle çok alkol alan kişileri dışarıdan soğutup, alkolden uzaklaştırıp evine bağlı bir insan haline getirmek için iyiymiş. Kesme şeker büyüsü tamamen bununla bağlantılıymış. Medyum hoca ile telefonla konuştum. Ben İzmirdeyim o başka bir şehirde ilk başta hocanın yanına gidilecek zannediyordum ama gerek bile yokmuş. Babamın durumunu anlattım. Kesme şekerle bir şeyler yaptı ve bana kargoyla gönderdi. O şekerleri babama bir şekilde çayla ya da şekerli yiyeceklerle yedirdim. Babam 18 gündür alkol almıyor işten eve, evden işe gidiyor. Geçmişine baktığında anlattıklarımıza şaşıran gözlerle bakıyor. Kesinlikle ve kesinlikle alkol alan eşiniz varsa evinize bakmıyorsa, çocuklarınıza şiddet uyguluyorsa 05422546214 numarasından arayın.

 2. erkan eren dedi ki:

  Hocam sizden allah razı olsun. Başımdan geçen olayı ve sonrasında sizi tanımamdaki en büyük etkiyi kısaca anlatmak istiyorum. Heyecanımı maruz görün.
  Süheyla isminde bir kızı çok sevdim. İlk görüşte aşka inanmıyor olsam da gözleri, saçları, giyimi beni çok etkilemişti. Kızla tanışmak için elimden gelen her şeyi yaptım her defasında da ” git başımdan ” gibi olumsuz cevaplar aldım. Kızı görmeden edemiyor artık sapkınlık korkusuyla etrafımdaki insanlardan korkuyordum. Ama onsuz yapamıyordum ne yapıp ne edip onunla sevgili olmam gerekiyordu yoksa moralim çok bozuluyordu.
  Durumu anneme anlattım ” oğlum madem seviyorsun büyü yaptıralım dedi ” büyüleri araştırdım şeker büyüsüyle aşık etme çok ilgimi çekti. Burada yazan numarayı aradım medyum hoca büyü yapmanın haram oldugunu rahmani yöntemlerle cevşen dualarının oldugunu belirtti . İlk başta kesin ve garanti vermedi ama %90 sonuç verir dedi. Bunu da göze aldım ve yaptırdım. Bana kargoyla gönderdi kargoyu beklemeden şubeden kendim aldım. O kadar heyecanlıydım ki buradan anlatırken bile aynı heyecanı yaşıyorum.

  Büyüden 3 gün sonra Süheyla ile karşılaştım ve inanın hiç ummadık bir yerde karşılaşma oldu. Büyünün etkisinden birisi kesinlikle bu.
  Kendisi yanıma geldi ve ” neden beni takip ediyorsun ” dedi ve bende aşık oldum cevabını verdim.
  Sonrasında gel seninle bir yerde oturup çay içelim dediğinde heyecandan bayılacaktım.
  Hocamdan allah bin kere razı olsun ne yapsam hakkını ödeyemem. burada kendisini övmeyi kendime bir borç bildim ve onun sayesinde süheyla ile olan tanışmamız oldu. 2 aydır sorunsuz bir şekilde birlikteyiz ve evlenmeyi düşünüyoruz ailelerimizle tanıştık bile
  Eğer bir kızı seviyorsanız ya da bir erkeğe aşıksanız abi hiç durmadan hocayı arayın

 3. semih bayrak dedi ki:

  hocam selam
  eşim benden ayrılmak istiyor kulağıma gelen bilgilere göre beni kendisinden soğutma büyüsü yaptırmış bu büyüyü nasıl bozabiliriz siz bozuyor musunuz? Eşimden ayrılmak istemiyorum bu büyüyü kim yaptırmış sizi yarın arayacağım.

  1. Salim Ak dedi ki:

   Semih kardeş benimde böyle bir sorunum var. Hocayla konuşabildiniz mi gelişmelerden haberdar edebilir misin bizde ona göre hocayı arayalım.

 4. Hakkı A. dedi ki:

  Semih kardeş merhaba
  Başımdan geçen bir olayı anlatayım sana belki yön veririm. Mutlu bir evliliğimiz vardı sonrasında aramız bozulmaya başladı her şeyden nem kapıp tartışma çıkarıyorduk. Medyum hocayı buldum aradım bana dedi ki size ayırma büyüsü yapılmış bozulması gerekir dedi. kimin yaptığını sorduğumda hafif etine dolgun, esmer, kısa boylu bir kadın tarafından yapılmış dedi kim olduğunu bilmiyoruz ama hocam bana muska gönderdi evin bir kenarında dursun dedi. 1 aydır hiç tartışmıyoruz ve birbirimize daha da çok bağlandık. Eğer büyüyü bozdurmasaydık ayrılmamız an meselesiydi. Sende eşini kaybetmek istemiyorsan mutlu yuvanın yıkılmasını istemiyorsan hocayla bi görüş istersen numarasını da vereyim 05422546214 sonucunu buradan paylaşırsan bende merak ettim ne olacak diye.

 5. Cevdet Hasan dedi ki:

  Medyuma hangi numaradan ulaşabilirim

  1. Aysel Kök dedi ki:

   Hocayı arıyorsanız açmıyorsa ya da ulaşamıyorsanız whatsApp’dan mesaj gönderin size mutlaka cevap yazıyor. Ben o şekilde ulaştım.

 6. Seher Yılmaz dedi ki:

  medyumun telefonuna ulaşamıyorum ulaşan var mı? Hangi numarayı aradınız çok acil büyü sorunum var.

  1. hikmet dedi ki:

   05422546214 bu numaraya whatsappdan mesaj atın dönüş yapıyor.

 7. hikmet dedi ki:

  hocaya telefondan ulaşamıyorum diyen arkadaşlar WhatsApp’dan mesaj yazsınlar dönüş yapıyor. Tüm derdinizi, probleminizi WhatsApp’dan anlatın o size yol gösteriyor. Ben o şekilde yaptım. Burdan ulaşamıyorum diyen arkadaşlara da yazdım burdan da genel olsun diye diyorum.

 8. Serkan C. dedi ki:

  şeker büyüsü ile başka ne yapılabilir? Benim derdim aşk değil daha farklı bir şey

 9. Eda Ka. dedi ki:

  Merhaba,
  Bir kıza aşık olmuştum fakat aramızda çok ciddi sorunlar vardı. Aslında birlikte olmamızın ihtimali dahi yoktu. Çünkü kızı ailem istemiyordu. Yaşça benden büyük ve mezhebi boyutları vardı. Ben herşeye rağmen kabullendim ve evlenmeyi düşünüyordum. Ailem bu kızla arkadaş olmamdan, evlenmek istememden hoşlanmıyordu. Her defasında beni bir kenara çekip ayrılmamız için bana söylemlerde bulunuyorlardı. Günün birinde annem kıza oğlumdan uzak dur demesinden sonra sevdiğim kız benden uzaklaşmıştı. Ne yaptıysam bir türlü affettiremedim kendimi tüm bunların sorumlusu bendim. Sonrasında terk edilen ben oldum ve üzütülerimle baş başa kalmıştım. Hocamla tanıştım bana Vefk dualarıyla tılsım göndereceğini söyledi. Bu tılsımı yanımda sadece 15 gün taşımamı istedi. 15 gün sonra seni terk eden kız arkadaşın sana geri dönecek dedi ve öyle de oldu. Ailemin kızı istemediğini hocama anlattım ve onun için de ikna etme tılsımı hazırladı şimdi ailemin kız arkadaşıma karşı ön yargılarını ortadan kaldırmak istiyorum. İlk deneyimimde hocamdan memnun kaldım. İkinci dememem olan ailemin ikna edilmesi çalışmasında da buradan bilgi paylaşıyor olacağım.

 10. Aşkın S. dedi ki:

  büyülere karşı ön yargılı bir insandım. Araştırdım ki aslıda büyü değil tılsım yapılıyormuş. Tılsım la özel bir işimi hallettik hocama teşekkür ederim.

 11. Salman D. dedi ki:

  Allah rızası için birisi şu medyum hocanın telefon numarasını versin. Birini çok seviyorum yardım edin.

  1. Seyyit dedi ki:

   05422546214 orda kocaman yazıyor arkadaş görmüyon mu numarayı. Eğe ulaşamıyorsan mesaj amayı dene.

 12. Ayşegül Yılmaz dedi ki:

  Herkese merhaba,
  15 senelik evliliğim süresince eşimden her zaman şiddet gördüm. Alkol alıyordu. Alkol aldıktan sonra eve geldiğinde beni dövüyor ve küfürler ediyordu. Ayrılmak istiyordum ama korkumdan ayrılmak istediğimi bile söyleyemiyordum. Medyum hocayla görüştüm ve bana boşanma tılsımı yaptı. 1 sene oldu ayrılalı şimdi ne beni ilgilendiriyor nede ben onu ilgilendiriyorum. Yapılan tılsımdan kocamın haberi olmadı sessiz sakin bir şekilde 15 yıllık evliliğimi hocam sayesinde bitirdim. kocasından şiddet göreniniz varsa ayrılma korkusu yaşıyorsanız medyum hocayı arayın derdinize derman olsun.

 13. Nermin C. dedi ki:

  hocam çalışmamızın 2. haftasına girdik herşey istediğim gibi gidiyor. Kocam boşanmaya ikna olur gibi hareketler ediyor. Allah sizden razı olsun en sonunda kurtulacak gibiyim. İyiki sizi bulmuşum.

 14. Elif C. dedi ki:

  Evliliğimin 4. yılındayız ve eşim çalıştığı iş yerinden çıktıktan sonra çalışmamaya başladı. Ne iş arıyordu, ne de bir işte çalışmak istiyordu. Geçim sıkıntısı aldı başını gitti. Annemden, ablamdan sürekli para istemek zorunda kalıyordum. 1 tane kızımız var ve onun masraflarını bile aileme yüklemiştim. Boşanma kararı aldım ve eşime bu konuyu açtım. Kendisi boşanmak istemiyordu. Hocayla konuştum boşanmaya ikna etme çalışması hazırladı. Aradan tam 40 gün geçti ve eşim kendisi boşanmak istediğini söyledi. Nasıl bir düşünce yapısına girdiyse kendi kendisine zaten çalışmıyorum, iş bulamıyorum, sana iyi bir hayat veremiyorum, paramız yok gibi söylemlerle boşanalım sende bende rahat edelim gibisinden konuşmaya başladı. Bugün mahkemeye karşılıklı boşanma dilekçesi verdik. Boşanmayan kocanız varsa hoca işinizi kolaylaştırıyor. Benim gibi olanlarınız varsa hocayla bi konuşun derim.

 15. aygül dedi ki:

  8 YILLIK EVLİYİM VE ÇOCUĞUM OLMUYORDU. HOCA TILSIM HAZIRLADI VE DEDİKLERİNİ YAPTIM. ARADAN SADECE 21 GÜN GEÇTİKTEN SONRA GEBELİK TESTİNDEN POZİTİF SONUÇ ÇIKTI. ÇOK MEMNUN OLDUM HOCAM SİZİ TANIDIĞIM İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM

 16. Aylin dedi ki:

  Bu şeker büyüsü olayını araştırdım. Bir bayan olarak şeker görünmek istiyordum. İyiki hocayı tanımışım iyi ki yaptırmışım peşinde koştuğum erkek nihayet bana çok tatlısın dedi. Demek ki bu büyüler işe yarıyor.

 17. ahmet dedi ki:

  Sevdiğim bir kızın ilgisini çekmek istiyordum şeker büyüsü ile bunu hocam halletti sağolsun. Burada şeker büyüsü diye belirtiliyor olsa da hoca daha çok dua, vefk, tılsım gibi şeylerle işini hallediyor. Büyü yapmıyor yani. Bu sebeple hocaya güvenebilir hatta büyüden korkuyorsanız hoca büyü yapmıyor. Ama işinizi çözüyor.

 18. Önder dedi ki:

  hocaya aşk celbi yaptırdım. 3 haftada işe yaradı. imkansız diyebileceğimiz, asla bir araya gelmemizin ihtimali bil olmayan sorunu ortadan kaldırdı ve kız arkadaşımla çok mutlu olmaya başladık. Üstelik kız resmen bana bağlandı herkesi arkasına alıyor.

 19. Seden dedi ki:

  hocaya nasıl ulaşırım?

 20. Rümeysa dedi ki:

  yakın bir arkadaşım bu büyüden yaptırmak istiyor hocanın telefonu ne bilen söyler mi

 21. Kader dedi ki:

  Merhaba Rümeysa hocanın telefonu sitede yazıyor ama görmedin yada ulaşamadın sanırım. Ben hocayla bir kaç kez çalışma yaptım ve hepsinde başarılı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim. Bazen hocam yoğun olabiliyor. Ama 05422546214 bu numarası sürekli aktif dene kesinlikle ulaşırsın ve yardımcı olur.

 22. Ayşe dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar hocam ile geçenlerde çalışma yaptık. Kesinlikle yorumlarınızda haklısınız gerçekten başarılı oldu. Allah razı olsun hocamdan. Bana vefk çalışması yaptı ve kısa sürede etkisini göstermeye başladı. Gayet memnun kaldım. Tereddüt eden var ise hiç kuşku duymadan iletişeme geçebilir. Ben hocama bizzat kefilim

 23. Ceylan dedi ki:

  Şeker büyüsü aşk büyülerinden mi arkadaşlar yaptıranlarınız olmuş sanırım ne kadar sürede yapılıyor, etkisi ne zaman gösteriyor banada yardımcı olursanız ve yaptıran kişiler cevap verirse memnun olurum.

 24. Mehmet dedi ki:

  Ben bu şeker büyüsünü sevgilime yaptırmak istiyorum nasıl yaptira bilirim durduk yere benden ayrılmak istiyo beni görmez oldu ne yapmam gerekiyor kendime nasıl baglayabilirim

 25. gizemn dedi ki:

  gerçek bir medyum arıyorsanız tek geçerim

 26. Emine dedi ki:

  Nekadar para veriliyor

  1. Selime şn dedi ki:

   0542 254 62 14 telefonu bu sanırım. Bende yaptırmak istiyorum bazı sıkıntılarım var da çpok methi duydum.

  2. Katarli-guzel dedi ki:

   Aynen bu no bende hocam sevgilimle ayrılmıştım bağlama yaptı muazzam etkileri var anlatılmaz yaşanır. Gerçekten arayan yaptıran pişman olmaz numarası bende yazıyorum 05422546214

   1. COMO dedi ki:

    BEN HOCAMA YAPTIM COK ETKİ ALDIM GARDAŞLARIM

 27. semra dedi ki:

  bende yaptirmak istiyorum fiyati ne kadar

  1. Emine kel dedi ki:

   Hocayla görüş bence kardeşim sana bilgi verecektir

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara Bağlama Büyüsü - Soğutma Büyüsü - Ayırma Büyüsü - Aşık Etme Büyüsü - Bağlama Duası