Sarımsak Büyüsü Tutar Mı?

Sarımsak Büyüsü Tutar Mı?

Bir kişi birisine aşıksa ve karşılık alamıyorsa bağlama ya da aşık etme büyüleri yaptırma yoluna gidebilir. Sarımsak Büyüsü Tutarmı? ve bunların arasında sarımsak ile uygulanan büyüler de vardır. Büyü yaptırmaya niyetlenen kişi  Bu büyülerin oldukça etkili aşık etme büyüleri arasında olduğu kabul edilir.

Sarımsak Büyüsü Neden Yapılır?

Sarımsak büyüleri aşık olunan kişinin ilgisini çekmek için yapılır ve bu büyü yapılan kişinin büyü yaptıran kişiye karşı ilgisiz kalması mümkün olmaz. Aşk insani bir duygudur ve karşılıklı yaşandığında çok büyük anlamlar taşır. Tek taraflı aşk ise insanı çok yıpratır ve aşık insan çevresine karşı duyarsızlaşmaya başlar.

Aşık insanlar kendilerini çok çaresiz hissettiklerinde büyü yapma yoluna giderler ve ülkemizde uygulanan büyülerin çoğu karşı cinsi etkilemek adına yapılan büyülerdir. Bu bağlama büyülerinin arasında bulunan sarımsak büyüsü tutar mı diye düşünmeye gerek yoktur zira sarımsak büyüsü en etkili aşk büyülerinden biri olarak bilinir. Bu büyü aşk büyülerinin arasında en etkilisi olmasına rağmen fazla bilinmez ve bu nedenle yaygın olarak kullanılmaz.

Sarımsak Büyüsü Tutar Mı?

Bu büyünün uygulanması için öncelikle iri diş bir sarımsak alınır ve kabukları soyulur. Sarımsak bir bıçak yardımıyla ucu sivri hale getirilir çünkü sarımsağın öz suyuna ihtiyaç vardır. Emici özelliği olan beyaz bir kağıdın üzerine sarımsağın sivri ucuyla bir daire çizilir ve dairenin içine yine sarımsağın öz suyu kullanılarak aşık edilmek istenen kişinin adı, kişinin annesinin adı, büyü yapan kişinin adı yazılır. Yazma işlemi bittikten sonra kağıt uygun bir malzemenin içerisinde yakılır fakat kağıdın tamamen yanması ve kül haline gelmesi gerekir. Bu küller büyü yapılan kişinin yaşadığı evin muhtelif yerlerine sürülür. Küller büyü yapılan kişiye ne kadar yakın olursa sarımsak büyüsünün etkisi o kadar fazla olur hatta bir araya gelme imkanı varsa kül yemek tabağının ya da bardağının altına sürülebilir. Külün bir şekilde büyü yapılacak kişiye değmesi sağlanırsa, büyü yapan kişinin sarımsak büyüsü tutar mı diye endişelenmesine gerek kalmaz.

4 Yorum

 1. sultan-malik dedi ki:

  Anne adı sart sanirim gerci hocamla konustum resim de oluyormus harmura celbi yapti Allah tuttugunu altin etsin hemencik oldu 20 gun 90 gune kadar demsti

 2. Misafir dedi ki:

  Evet bende vefk yaptırdım ilkinde etkisi zayıf oldu ama ikinci de hocam tutturdu maşşallah;)

 3. misafir dedi ki:

  Allah razi olsun çok etkili oldu bu siteyi cok seviyorm

 4. Selma dedi ki:

  O kadar medyumla çalıştım Faruk hocam gibisine denk gelmedim. Hep yanımdaydın hocam çok sağol. ☺️🙏🏼

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara Bağlama Büyüsü - Soğutma Büyüsü - Ayırma Büyüsü - Aşık Etme Büyüsü - Bağlama Duası