Menu

Sahtekar Medyumlar

Medyumlara olan ilgi arttıkça doğal olarak bu ilgiden kazanç sağlamaya çalışan dolandırıcılar da görülmeye başladı. Medyumlukla hiç alakası olmayan bu insanlar kendilerinden yardım almak için gelenleri hem duygusal hem de maddi olarak sömürmeye başladılar. Bu konularda yapılan yorumlara bakıldığında sahtekar medyumlar tarafından dolandırılan çok sayıda insan olduğu görülmektedir.

Gerçek Medyum Özellikleri

Gerçek medyumlar özel yeteneklere sahip ayrıcalıklı insanlardır. Bu insanların sayısı da bu kadar fazla değildir. Gerçek medyumlar yeteneklerini geliştirmek için çalışırlar, ilim irfan öğrenirler ve insan ruhundan çok iyi anlarlar. Uygulama yapmaya kalkan kişilerin sahte medyumlar arasında yer alıp almadığını bilgilerini sınayarak anlamak mümkündür.

Büyü çalışmaları çok kuvvetli enerjilerin açığa çıkmasına neden olur. Bu nedenle büyü uygulamalarının işin uzmanları tarafından yapılması şarttır. Açığa çıkan enerjilerin yapılacak bir hatayla yanlış yönlenmesi ürkütücü sonuçlar doğurabilir. Büyü yaptırmayı düşünen kişi öncelikle büyüler hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Hiçbir araştırma yapmayan kişilerin sahtekar medyumlar ile karşılaşma riski çok fazladır. Özellikle uygulanması istenilen büyü hakkında araştırma yapıp bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Büyü yaptırmayı düşünen kişi büyünün hangi yöntemlerle yapıldığını bilmelidir. İnternette her büyü uygulaması için geniş bir kaynak bulunmaktadır.

Gerçek medyumlar yapacakları uygulama konusunda yeterli bilgiye ve tecrübeye sahiptir. Ebced hesabını bilir, vefk uygulamalarını bilir, büyünün uygulama zamanını ve okunacak duaları bilir.

Sahtekar Medyum Yorumları

İnternette yapılan yorumlara bakıldığında pek çok insanın sahtekar medyumlar ile karşılaştığı görülmektedir. Kişiler sahtekar medyumlar nedeniyle uğradıkları zararlardan bahsetmektedir. Medyum ile görüşüldüğü, bir çalışma yapıldığı, bu çalışmanın karşılığı olarak oldukça yüklü bir bedel ödendiği görülmektedir. Her büyünün bir tutma süresi vardır ve bu kişilere de sahtekar medyumlar tarafından bir bekleme süresi verilmiştir. Kişiler bekleme süresi bittiğinde hiçbir gelişme olmadığını, medyuma ise hiçbir şekilde ulaşamadıklarını belirtmektedir.

Yine aynı sahtekar medyumlar kişileri üzerlerinde büyü olduğuna inandırmaktadır. Büyüyü bozmak için ise istedikleri bedeller azımsanamayacak miktarlardadır. Olmayan bir büyüyü bozan bu medyumların sahtekar olduğunun anlaşılması çok zordur. Bu nedenle insanlar maddi ve manevi kayıplar yaşamamak için çok dikkatli olmalıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra