Menu

Saç Kılı Büyüsü

Bağlama ve aşık etme büyüleri arasında oldukça etkili olan saç büyüsü ile sevdiğiniz kişinin bilinçaltına kendinizi zamanla yavaş yavaş işleyecek ve sizden başka hiçbir şey görmemesini sağlayabilirsiniz. Kara büyüler arasında geçen aşk. Büyüleri etki alanlarına göre kişilerin psikolojilerini ciddi derecede etkileyebilir ve yanlış yapmanız halinde cinnet ve intihar gibi kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Saç kılı büyüsü de en etkili bağlama büyüleri arasında yer almaktadır.

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Saç büyüsü yapmak için alanında uzman bir medyumdan yardım almanız gerekmektedir. Saç kılı büyüsü yapabilmeniz için kadın ya da erkek büyü yapılacak olan kişinin bir tel saçına ihtiyacınız olacaktır. Yapım aşaması ise; büyü yapılacak kişinin saçından bir tel alınır. Saç ortadan ikiye bölünür ve beyaz bir çarşafın içine konularak iyice sarılır. İçinde saç teli olan kumaşın üstüne büyü yapılacak kişinin adı tam olarak 14 kez okunur. Daha sonra temiz bir kabın içerisine bir miktar temiz su konulur ve saç telinin olduğu kumaş bu suyun içerisinde bir gece bekletilir. Daha sonra ikinci gece ise su içerisindeki saç tellerinin olduğu bez alınır ve kuru başka bir bezin içerisine saç telleri aynı şekilde sarılmalıdır. Kuru bezin içerisindeki saç tellerinin üzerine tılsımlı sözcükler okunmalıdır. Daha sonra karma işlemine geçilecektir. Karma işlemi için ise, önceki aşamalarda kullanılan malzemeler su kabı, arta kalan su birinci gece ıslanmış olan beyaz bez ikinci gece kullanılan kuru beyaz bez ve saç telleri kullanılacaktır. Her malzeme orada olmalı ve hiç biri atılmamalıdır. Sonra ise bir çukur kazılır ve kazılan çukurun içerisine bütün malzemeler konularak çukurun üzeri tamamen örtülür. Böylece büyünün bütün aşamalarını tamamlamış olacaksınız. En son işlem olarak üzeri kapatılan çukurun etrafında büyüyü yapan medyum ya da kişi 14 tur atarak birbirine aşık olması gereken kişilerin isimlerini söyler. Büyü tam 11 günde oturacak 14. Günde ise güçlü bir etki ile aşık edilmesi istenen kişi deli divane bir hale gelecektir.

Her büyüde olduğu gibi saç kılı büyüsü yapılırken uzman bir kişiden yardım almanız gerekmektedir. Büyüler gelişigüzel yapılabilecek şeylerden değildir. Bir uzmana mutlaka danışmanız gerekmektedir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra