Menu

Saç ile Dolama Büyüsü

Büyüler genellikle aşk için kişilerin kullandıkları bir yöntemdir. Eğer kişi sevdiği insana bir türlü ulaşamıyor ise büyü yaptırarak bu kişiye kolaylıkla ulaşabilir ve kişinin de onu sevmesini sağlar. Bu aşk büyüleri oldukça kuvvetli büyülerdir ve yapımları da zaman alır. Saç ile dolama büyüsü de aşk büyülerinden biridir. Fakat bu büyü masum bir amaç için yapılsa da oldukça güçlü ve tehlikelidir. Saç kullanılarak yapılan bir büyü olduğu için anında kişinin üzerinde etkileri görülmeye başlanır. Kişi büyünün etkisi altında kalarak hareket etmeye başlar, iradesini kaybeder.  Saç ile dolama büyüsü yapımı için kişiler tecrübeli bir medyum tercih etmelidirler.  Bu büyünün yapımı sırasında herhangi bir şey yanlış yapılır ise büyü etkisini tamamen kaybeder ve büyünün olumsuz özellikleri sizi de bulacaktır.

Saç Dolama Büyüsünün Yapılış Şekli

Saç dolama büyüsü için büyünün yapılacağı kişinin saçına ihtiyaç vardır. Kişiye ait olan saçlar alındıktan sonra bir ip üzerine bu saçlar büyülü sözcükler söylenerek dolanmaya başlanır. Bu şekilde büyü yapılır ve bu saç dolanmış olan bir bez içine sarılır. Bu bezin kişinin evinde bir yere çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir.  Kişinin evinde bu bez parçası durduğu sürece büyünün sürekliliği sağlanır. Kişi bu büyünün etkisi altına girerek sürekli sizin hayalinizi görmeye başlar. Özellikle geceleri sürekli olarak sizi düşünecektir. Saç ile dolama büyüsü yapıldıktan sonra kişi her gün sizin yanınızda olmak ister. Kısa süre içerisinde size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Fakat büyüyü yaptırdıktan sonra tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Saç Dolama Büyüsünün Tesir Süresi Neden Önemlidir?

Saç dolama büyüsünün tesir süresi bittikten sonra kişi artık sizi sevmeyecek ve büyünün etkisi altından çıkacağı için tesir süresine çok önem verilmelidir. Tesir süresi bitmeden önce  büyünün yeniletilmesi şarttır. Saç ile dolama büyüsü yapıldıktan sonra tesir süresi bitmeden önce gene aynı medyum kullanarak büyünün yeniden yapılması gerekir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkisi hiç bitmeyecek ve devamlılık kazanılmış olacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra