Menu

Saç Büyüsü Tesirleri, Yapılışı ve Bozma Yöntemleri

saç büyüsü nasıl yapılırSaç Büyüsü adından da anlaşılacağı üzere saç teli ile yapılan aşk büyüsü kategorisi içerisine girmektedir. Bu büyüler hem yapılması oldukça zordur hem de bozulması zordur. Saç teli ile yapılan saç büyülerinin bozulması zor olduğundan dolayı ve oldukça tehlikeli olması sebebiyle tercih edilen büyüler arasında yer almaz ve çok sık yapılmaz. Saç büyüsü tesiri oldukça yüksek bir aşk büyüsü olarak da bilinmektedir. Saç büyüsü zararlı sonuçları olabilen bir büyüdür. Bozulması ise neredeyse imkansızdır.

Saç büyüsünün birden fazla çeşidi bulunmaktadır.Bu büyünün bozulması çok güç olduğundan dolayı ‘’kara büyü’’ kategorisine girmektedir. Düğümlü saç büyüleri ve taraklı saç büyüleri diye kendi içerisinde iki kategoriye ayrılmaktadır. Araplar ve Türkler genellikle düğümlü saç büyülerini tercih ederken Yahudiler ise taraklı saç büyülerini tercih etmektedir. Düğümlü saç büyülerinin çok fazla riski bulunmamaktadır fakat çokta tesirli bir büyü çeşidi değildir. Aynı şey taraklı saç büyüleri için geçerli değildir çünkü bu büyüler önemli derecede etkili büyülerdir ve oldukça zararları vardır. Kara büyülerden biri olan saç büyüsü oldukça kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Büyüyü yaptıran kişiyi direkt etkilemese de bir yakınına mutlaka zarar verir. Bu büyünün zararları kazaya sebep olma, sinirlilik yaratma ve birçok hastalık durumuna sebep olabilir. Bu sebeplerden dolayı da bu büyü medyumlar tarafından yapılmamaktır.

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapılması için ilk olarak büyü yapılacak olan kişinin saçının alınması gerekir. Eğer büyü yapılacak olan kişi bu durumun farkına varırsa yani büyü yapılacağını anlarsa büyü tesir etmez. Büyü yapılacak olan kişinin saçı alındıktan sonra top halinde siyah bir ipin içine yerleştirilir. Bu arada dikkat edilmesi gereken bir husus da top haline getirilen saçın yumaktan ayrılmaması gerekir. Daha sonra bu yumak bir tarağun dişlerine geçirilir ve temiz olan bir kabın içerisine yerleştirilir. Kabın içerisine de su ve tuz eklenmelidir. Tuzun miktarı önemli değildir. Tuz atılırken tılsımlı sözlerin söylenmesi gerekir. Ve bu olay 11 kez tekrar edilir. En son olarakta yumaklı olan tarak ırmak ya da göl gibi derin olan bir yere atılmalıdır.

Saç Büyüsünü Bozma Teknikleri

Göle ya da denize atılan poşet bulunur ve poşet içinde bulunan tarak çıkartılır. Tarağın üzerinde bulunan siyah iplikler temizlenir. İpliklerin içerisinde bulunan saç daha sonra toprağa gömülmelidir. Toprağa gömülürken tılsımlı sözler 11 defa tersten söylenir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra