Menu

Saç Büyüsü Nedir?

Saç Büyüsü Nedir?

Saç büyüsü, kara büyü çeşitlerinden biridir.Bireyin istenilen şekilde hareket etmesi, istenilen şekilde duygu, düşünce ve fikre sahip olması sağlanır.Saç Büyüsü, en güçlü aşık etme ve kendine bağlama büyüleri sınıfına girmektedir.

Şu hususu söylemeden geçmeyelim. Bu saç büyü yapılacak kişinin haberi olmadan temin edilmelidir.Bu aşık olma durumu büyü etkisini gösterir göstermez aniden gerçekleşir, kişinin tüm düzeni bozulur. Kendisine büyü yapılan kişi akıl ve mantık ölçülerinin dışarısına çıkarak tuhaf davranmaya başlar aşık olduğunun dışında kimseyi görmeyecek duruma gelir. Aile ve arkadaşlar gözden çıkarılır.

Bu büyü hem erkeklere hem kadınlara yönelik yapılabilmektedir. Birçok farklı türü olan büyülerden birisidir.Bozulması zordur, zararlı sonuçlarda doğurabilmektedir.Bu yüzden kara büyü sınıfına dahil olmuştur. Saç büyüleri kendi arasında düğümlü saç büyüleri ve taraklı saç büyüleri olarak ikiye ayrılır. Düğümlü saç büyüleri, daha çok Türk ve Araplar arasında yaygındır. Taraklı saç büyüsünü ise Yahudilerin daha sık tercih ettiğini söyleyebiliriz.Düğümlü saç büyüsü risk taşımayan bir büyüdür. Fakat çok tesirli değildir. Taraklı saç büyüsü ise muazzam etkili büyülerdendir. Yapılan kişiye ve yaptıranlara zararı dokunabilmektedir.

 

Saç Büyüsünün Yapılış Amacı Nedir?

Kısaca bahsedecek olursak bu büyü genellikle karşı cinsteki kişiyi kendine bağlamak, aşık etmektir. Saç büyüsü yüzyıllardır uygulanan, sık sık başvurulan en etkili aşık etme büyülerindendir. Saç büyüsü yapılırken kendisine aşık edilmek istenen erkek ya da kadının saçı kullanılır.

Bu sebepten bu adı aldığını söyleyebiliriz. Kişinin saçı kolayca elde edilebileceği için bu büyü kolaylıkla yapılmaktadır. Etkili ve kolay bir büyüdür.

 

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapılması için ilk olarak büyü yapılacak olan kişinin saçının alınması gerekiyor. Eğer büyü yapılacak olan kişi bu durumun farkına varırsa yani büyü yapılacağını anlarsa büyü tesir etmeyecektir. Saçın alındığından haberi olmaması önemli bir husustur. Ardından büyü yapılacak olan kişinin saçı alındıktan sonra top halinde siyah bir ipin içine yerleştirilir. Bu arada dikkat edilmesi gereken bir husus da top haline getirilen saçın yumaktan ayrılmaması gerekmektedir. Daha sonra bu yumak bir tarağın dişlerine geçirilir ve temiz olan bir kabın içerisine yerleştirilir.

Kabın içerisine de su ve tuz eklenmelidir. Tuzun miktarı önemli değildir. Tuz atılırken tılsımlı sözlerin söylenmesi gerekir. Ve bu olay 11 kez tekrar edilir. Son aşama, yumaklı olan tarak ırmak ya da göl gibi derin olan bir yere atılmalıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra